Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Folyékony angollal és minimáli...

Folyékony angollal és minimális némettel van esélyem Ausztriában vagy Németországban mosogatóként munkát kapni? Esetleg más munkakörben? Hogyan érdemes próbálkozni?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 4. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én az első szezon munkámat így találtam, utána évben pedig már tudtam annyit, hogy ne kelljen angoloznom.
2013. ápr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Na ez engem is érdekelne. Én is hasonló helyzetben vagyok, az angol jól megy, s német is egyre jobban. Hát nem tudom mennyi esélyem lesz majd kinnt.

Én is kiváncsi lennék még véleményekre.

2013. ápr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Az angollal elég jók az esélyeitek mert nagyon sokan beszélik Németben. Ha van bátorságotok, hívjatok közvetlenül cégeket próbáljatok úgy munkát találni.


Itt pl: [link]

2013. ápr. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Vendéglátós vagyok. Mosogatóként nagy esélyed van. A németbe hamar bele fogsz jönni, minimális tudás kell hozzá, s nem rossz a fizu. Osztrák álláskereső portálon tudsz nézelődni. A téli szezonnak most ért vége, nyári amarosan indul. Hajrá, sok szerencsét! :)
2013. ápr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 SOCIAbility válasza:
100%

Több angol ès kevesebb nèmettel jò esèly van Mallorca, Ibiza vagy Kanàri szigeteken munkàt keresni. Èn 5 ève Mallorcàn èlek, kevès angol nyelvtudàssal jöttem ki, persze a szamàrlètràt meg kellett jàrni ,mint mindenhol, de most jòl beszèlek nèmetül ès spanyolul is megtanultam. Nèmet munka ügyèben szerintem fontos a nèmet nyelv tudàsa!Ha valakinek kèrdèse van Mallorcàval kapcsolatban a Facebookon rajta van portàlunk a SOCIAbility, ami azzal a cèllal jött lètre hogy segìtse a magyarokat a külföldi munkakeresèsben ès àltalàban a külföldi èlettel kapcsolatban hasznos ès èrdekes informàciòkkal szolgàljon az odalàtogatòknak. Nagyon fontos, hogy külföldre utazàsunk elött tàjèkozòdjunk a helyröl. A SOCIAbilityn pròbàljuk összegyüjteni a Ti segìtsègetekkel a külföldön èlö ès dolgozò magyarok szemèlyes tapasztalatait, ami sok esetben többet segìt bàrmilyen hivatalos helyröl szerzett informàciò. Termèszetesen a külföldön több ève kint èlö emberek sokkal jobban ismerik a sajàt környezetük nyùjtotta lehetösègeket, sokkal hamarabb segìthetnek esetleg egy olcsò szàllàsban, tudnak mesèlni a munkahelyröl ahova esetleg jelentkezel.

Több szem többet làt, több ember több hasznos dolgot oszthatna meg egymàssal. Mindenki vèlemènye ès szemèlyes tapasztalata fontos ès segìthet valakinek.

Facebook SOCIAbility.

2013. ápr. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De mi a mosogató németül?
2016. nov. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Abwascher vagy Spüler
2017. okt. 24. 20:23
 8/11 A kérdező kommentje:
így 7 év után kaptam mosogató munkát Ausztriában, de a németet még mindig nem beszélem.
2020. dec. 27. 22:19
 9/11 anonim ***** válasza:
Hogyhogy még mindig nem beszéled? Mióta vagy kint? Én most megyek ki ugyanígy (az angolom kb perfekt, de nem szeretném Ausztriában használni, csak végszükség esetén) és én sem beszélem jól a németet. Viszont szeretném megtanulni. Neked mitől nem megy, mi a nehéz benne az angol után?
2021. jan. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Fél éve dolgozok kint. Most skypeon tanulok tanárral. Nagyon nehéz a ragozás és nem is szeretem a nyelvet.
2021. jan. 15. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!