Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi egy kezdo tanar fizetes...

Mennyi egy kezdo tanar fizetese Magyarorszagon?

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Én tanító vagyok és max. 90 ezer! Ja és nincs semmi más hozzá!!!
2009. szept. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Miért kell egyből panaszkodni??? Anyukám többet dolgozik, már 25 éve ugyanott, minimálbérért! Neki kéne panaszkodni, nem annak, aki "megtanítja" a könyvből az élethez sokszor szükségtelen dolgokat. Aztán nyáron hawai-dizsi-San Dokán póló...
2009. dec. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

No rinya pedagógusok!!!!

a férjemnek 22 év munkaviszony után van 95000 fizuja (nem tanár)és ebben minden tetves pótlék benne van.

2009. dec. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Első vagyok: Kérdeztek, én meg válaszoltam. Tudnék panaszkodni de nem teszem. Én nem írtam hogy hány év után ennyi a bérem....jobb is! Amúgy meg mi pedagógusok lennénk a legboldogabbak ha a sok "hasztalan" dolgot nem kellene megtanítani. De kell mert az okosok előírják:((
2009. dec. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

90 ezer HUF =>2 diplomával!! + semmi más juttatás.


De szerintem mielőtt tanárnak mennél jól gondold meg.Sok idétlen buta gyerek akik rád sem hederítenek ha szigorú vagy akkor "hülye tanár" ha laza akkor bármit megengednek maguknak. Talán általános iskolában még érdemes tanítani.

Én nem vagyok tanár ,de azért látom ,hogy megeszi a tanárokat az élet felső iskolában plusz bármikor felmondhatnak neki.

2009. dec. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a hasznos valaszokat.
2010. jan. 6. 17:28
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

100.000 alatt keresnek a tanárok.

Szerintem ez kevés ahhoz képest hogy van diplomájuk.

Nem elég hogy iskolába vannak egész délelőtt de még dolgozatokat is kell javítaniuk miután hazamentek. Amúgy nem csak leadják az anyagot hanem készülnek is az órákra.

Unokatestvérem tanár úgyhogy nagyjából tudom miről szól a tanári pálya.


Apám 100.000felett keres fizikai munkával pedig még érettségije sincs. Igaz már kb 30 éves munkaviszonya van.

2010. júl. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!