Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 2 hét múlva költözünk fel...

2 hét múlva költözünk fel Pestre a párommal albérletbe. Már most kezdjek el munkát kereseni? Könnyen lehet munkát találni érettségivel? 24/L

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de vannak, akik évek óta nem kapnak munkát még diplomával sem!


Jó lenne, ha lenne valamilyen szakmád.

Esetleg itt Bp-en könnyebb lenne egy tanfolyamra beiratkoznod, hogy szakmát szerezhess : használd ki az alkalmat!

2009. szept. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát sajnos egyet kell értenem az elsővel...

nem lehetetlen érettségivel munkát találni, viszont nem egyszerű és ne számíts irodai munkára havi 100-ért...

érettségivel egy takarítói, esetleg nagy bevásárló központban valamilyen átmeneti meló (Tesco, Auchan...) vagy otthoni, ami semmire sem elég

jobb, ha már most elkezdesz keresni, és az önéletrajzodban amit küldesz szerepel, hogy mikor jössz Pestre.

és ha megteheted, fogadd meg, hogy valamilyen szakmát elvégzel, bár sajnos azzal sem könnyű..

nekem van egy érettségim, egy ECDL vizsgám és egy emelt szintű gazdasági-informatikus vizsgám, és ezekkel eddig egy boltban dolgoztam havi 60 ezerért és a héten én is munkanélküli leszek!!!!:(


neked sok-sok szerencsét!!!

2009. szept. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
azért én az előttem szólóval nem értek egyet, én "csak" érettségivel egy márkakereskedésben dolgoztam értékesítőként... bármilyen egyszerűbb irodai vagy titkárnői állást nyugodtan megpályázhatsz!! nem kell hozzá különleges végzettség.. és igen, már nyugodtan elkezdhetsz keresgélni, nincs mire várnod!
2010. jan. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!