Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elolvasod és megpróbálsz...

Elolvasod és megpróbálsz segiteni ha tudsz?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok és még nem volt rendes munkám sosem, csak diákmunkám.Hátrányos helyzetü kistérségben élek igy munkalehetőségem itt nincs de a közeli városokban sem vesznek fel. Érettségim van rendes becsületes vagyok de nem kellek sehova.Teljesen depressziós vagyok már egy éve úgy érzem lehetőségem sincs kitörni,tudnátok megoldásokat ajánlani mi tévő legyek?
2013. ápr. 7. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ha hajlandó vagy költözni a munkáért akkor lenne 1 megoldás, csak akkor jobb lenne még találni 1-2 embert aki menne veled. Az ilyen autógyárakba szalag mellé mindig kell ember, (Győr, Szentgotthárd, Kecskemét), és az állam a tartósan munkanélkülieket akik hajlandóak költözni, megdobja havi 100ezer forint lakhatási támogatással. Végül is ezen is elgondolkozhatsz. Én ismerek olyan szabolcsiakat (nem cigányok) akik Dunaújvárosba a Hankookba járnak melózni, és csak 7végente mennek haza, mert ott sincs semmi lehetőség
2013. ápr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az előző szépen és jól leírta. Csak az a szomorú hogy a lakhatási tám X ideig jár-a munkabér-járulék kedvezmény szintén.


Szóval X hónap után lehet görcsölni hogy kellesz a munkáltatónak azután is hogy senki semmit nem fizet a járulékaidba.

Ezek jól hangoznak, de meg lehet kérdezni azt 4-5ezer pályakezdőt, hogy kinek maradt meg az állása 3-5 hónap lejárta után.


Picit távolabb gondolkodj,persze attól függően hogy merre laksz.

2013. ápr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
HA jól tudom 18 hónapig adják 6 havonként csökkentik
2013. ápr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van végzettséged, vagy értesz valamihez? Beszélsz idegen nyelvet?
2013. ápr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem rossz ötlet, amit az előzőek mondtak. Kezdj el keresgélni az interneten multinacionális termelőcégek után. Nyugat-Magyarországon több is van ilyen. Győr jó hely, van munka is, de az albérlet árak horribilisek, 50 ezer alatt nem találsz semmit. Vagy megpróbálsz betársulni diákok mellé közös albérletbe, kezdetnek ez is több, mint a semmi. Munkásszállás sajnos már elég kevés van az országban, és a cégek se nagyon támogatják. Jobb volna, ha nem egyedül mozdulnál, hanem valakivel együtt, mert úgy könnyebb lenne, ha megosztjátok a terheket. Egy ilyen multicégnél egy betanított munkás/operátor (a legalsó szint) megkeres nettó 80-120.000 Ft-ot, attól függően, melyik cégről van szó. Ez emelkedhet, ha ügyes vagy, és idővel feljebb tudsz lépni. Nálunk a cégnél van olyan 8 általánost végzett, aki már nettó 150-160.000 Ft-ot is keres. Szerintem ez nem rossz.

Munkaerő-közvetítő cégeknél is próbálkozhatsz, hátha tudnak segíteni.


Ha Győr érdekel, keress meg priviben, adok egy címet, ahová küldhetsz önéletrajzot.

2013. ápr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha szép vagy,és csinos bármit el tudsz érni!:)
2013. ápr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

sziasztok,köszönöm a válaszokat, én debrecenhez közel lakom, nem vagyok roma. ÚGy látom én is csak a költözés segithet .. egyedül az albérlet+ rezsi miatt félek nem tudom hogy jönnék ki a havi kb 80-ból:S

van egy szakmám bérügyintéző de ez ilyen 2 hónapos képzés volt tehát semmit nem érek vele,meg el sem mernék vállalni ilyen munkát mert a számításokat nem tudom,nem vettük részletesen. Angolból van egy szóbeli nyelvvizsgám most kaptam meg nemrég és májusba megyek írásbelire is.

2013. ápr. 8. 15:44
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
El kell menni prostinak. Abból megtudsz élni, és ha találsz magadnak olyan munkát ami számodra szimpatikus, akkor elvállalod. Vagy a pénzből tanulsz magadnak egy okj szakmát, addig meg prostizzol. Ja és nem tőled, az a duma, hogy mit képzellek magamról, hogy azt mondom , prostinak menjél, meg én nem olyan lány vagyok bla bla . Ha 1 év alatt nem találtál munkát, akkor talán elmehetnél prostizni pár hónapot.
2013. ápr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!