Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pénztárosként mennyit lehet...

Pénztárosként mennyit lehet keresni? Egyéb juttatások?

Figyelt kérdés
Hol, mennyit, és vannak-e egyéb juttatások, pl.a bérleted egy részét fizetik, vagy benzinpénz, kedvezményes vásárlási lehetőség?
2009. szept. 23. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Erre milyen választ vársz? Attól,függ,hogy hol vagy pénztáros.Minden hely más és más.
2009. szept. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
éppen ezért példákat szeretnék, szerintem egyértelmű..
2009. szept. 23. 22:04
 3/8 Hintalow ***** válasza:
Ha konvencionális boltban, közértben, plázában, hipermarketben lennél pénztáros, akkor kb minimálbér és 100.000Ft között lehet. (a felső határhoz már bizony nagy szerencse kell) egyéb juttatások nem nagyon dívnak.
2009. szept. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2009. szept. 23. 23:44
 5/8 anonim ***** válasza:

hát én a Tesóban 3 éve kaptam napi 4 óráért 40 körül plusz kajajegy, de bérletet nem álltak

2éve érdeklődtem Match-ban egy pénztárostól ő azt mondta, hogy 8 órában kb 92-t kap de kap kajajegyet, meg a bérlet x %-át állják

én egy köcsög kisboltban voltam a megbeszélt 500Ft-os órabérből mire dolgozni kezdtem lett 380, semmi pluszt nem kaptam, annyit, ha rendelt valamit nagykerből én is rendelhettem és akkor azon az áron kaptam meg, de sokszor húzta a száját, meg ebből pénzem se nagyon volt a rezsi mellett, hogy költekezzek.

most hagytam ott, mert már nagyon szemét volt a főnök és merészeltem 2 év után beteg lenni erre felvett mást a helyemre....

szóval a kisboltokkal vigyázni kell, de van egy barátnőm, aki megkeresi a 150-et, viszont sokat dolgozik, és meg van elégedve a főnökével. boltja válogatja!!!

sok szerencsét!!

2009. szept. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2009. szept. 24. 11:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia , az Auchanban heti 25 órára kaphatsz, kb.75 ezret Kajajegy nincs, de fizetik a bérlet 86 %-át, de a Bkv-sat nem.
2009. szept. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bank: 110-130e fizetés, 10e kajajegy, 18e cafeteria, 100%-os utazási költségtérítés.

Napi 9-10 óra munka, teljeskörű anyagi felelőség, minden második ügyfél idióta.

2009. szept. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!