Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Máshol is ez a helyzet, vagy...

Máshol is ez a helyzet, vagy csak az én munkahelyem ilyen gáz?

Figyelt kérdés
Először benyögik tavaly, hogy ja, bocsi elvesszük a plusz pénzt, de nem ám mostantól, hanem már az eddig ledolgozott negyedévre se kapjátok meg. Most meg közlik, hogy elküldik az egyik kolléganőnket, jó lenne, ha valaki átvenné a feladatát a meglévő feladatai mellé, persze plusz pénz nélkül, cserébe viszont jobban ki lennénk téve a főnökség hülyeségeinek, meg elvárásainak. Ha meg valaki pampog, akkor az a válasz, hogy örüljünk, hogy itt dolgozhatunk, mert amúgy meg bércsökkentés és elbocsátás van kilátásba helyezve. Tényleg el kéne végezni minden feladatot, amit ránk sóznak, egyre többet egyre kevesebbért? És mellesleg nem egy kis cégnek vagyunk a bérszámfejtője, és látjuk, hogy ott milyen béreket kapnak, meg milyen plusz kifizetések röpködnek jobbra-balra.
2013. ápr. 19. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

A szomszéd fűje mindig zöldebb.

Hidd el kevés olyan hely van, ahol rózsásan alakulnak ezek a dolgok. Sokan a multikat istenítik. Nem tudom, én amikor multinál voltam, ott is szívás volt az egész. Kezdve attól, hogy az első napon már nem is abban a munkakörben dolgoztam amire meghirdették az állást és felvételiztettek. A bérem is kevesebb volt.

Kis cégnél ugyanez. Minden kolléganőt elküldtek mellőlem és amikor szóba hoztam, hogy már 3 ember munkáját végzem részmunkaidőben, talán át kellene venni teljes munkaidőre arányos fizetéssel, akkor fél év múlva engem is kipateroltak.

2013. ápr. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
35%
Miért, mit hittél, hogy a munkahelyre csak kaszinózni jár az ember? Gondolom, nem a teljesítményed után fizetnek, hanem fixet kapsz, akkor meg a munkaidőben köteles vagy megcsinálni azt, amit mondanak. Majd legfeljebb kevesebbet kávézgatsz meg pletyizel a kolléganőkkel munkaidőben.
2013. ápr. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!