Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 17 évesen középszintű nyelvtud...

17 évesen középszintű nyelvtudással lehetséges nyári diákmunkát szerezni Angliában?

Figyelt kérdés
kétszer voltam már kint Londonban és nagyon megfogott. szeretnék kimenni nyáron dolgozni, hogy egy kicsit önállósodjak és nyelvet tanuljak. Ha van tapasztalatotok, vagy tudtok ötleteket adni írjatok:)

2013. ápr. 27. 12:35
 1/7 rugorm ***** válasza:
0%

először elég ha kilátogatsz s fogod, hogy most Londonban állás alig.


Én ha sok szabad időm lenne, Egerbe járnék. Meg San Fransiskóba, ami célom meg is van.

2013. ápr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fiu vagy vagy lany?

Van valamennyi kezdotoked - azert a lakhatasra kell eloszor, mondjuk boven visszahozza egy nyar alatt.


Nyarra mit gondolsz: junius-julius-augusztus?

2013. ápr. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
lány vagyok. kezdő tökém lenne amennyi kellene és ismerettségem is van kinnt. julius augusztus mindkettő jólenne, akár még június is
2013. ápr. 28. 10:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Ok. En most szervezek ki dolgozokat a londoni cegemhez.

Szemelyesen ismerem oket szoval nem ugy kozvetitek hogy semmit nem tudok az adott cegrol.

Kiutazas csak akkor van amikor a papir


Most talalkozom van, de este irok reszleteket.

2013. ápr. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nah erintokepernyo.


Kiutazas csak akkor van amikor a papirok mar okesek.

Amikor elfogadtak a jelentkezesedet, atmentel az interjun - azt is itthonrol intezzuk.

Es csak a trening elotti nap mesz ki egy csoporttal.

Igy nem mennek el hetek amig megjonnek bizonyos iratok.


Ez amugy a kis buszkesegem hogy sikerult letargyalni a fonokkel hogy igy is fogadjanak dolgozokat mert egybkent van amire heteket kell varni, nekunk kelet-europaiaknak meg nincs annyi penzunk hogy munka nelkul uljunk Londonban 1 honapot...


Nah de majd este!


Es 3 honapot is nyugodtan dolgozhatsz!

2013. ápr. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Itthon miért nem akarsz dolgozni?


Az egy dolog hogy megfogott, diákmunkáért kiutazni hát nem érdemes.


Itthon is tudsz nyelvtudással munkát vállalni, nem kell Londonig szaladni.Realitás szó ismerős?

2013. ápr. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az egy dolog ha te egy kicsit földhöz ragadt vagy:) tudod ha az ember külföldön van az is egyfajta élmény, és mégis más anyanyelvi környezetben nyelvet tanulni mint itthon mert akkor rá vagy kényszerítve:) és mivel én a gimnázium után külföldön szeretnék továbbtanulni elengedhetetlen a jó nyelvtudás és a hasonló élmények megszerzése:)
2013. máj. 1. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!