Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy takarító mennyit keres...

Egy takarító mennyit keres átlagban havonta?

Figyelt kérdés

Elég reménytelennek látom a jövőmet, és érdekelne, hogy átlagban mennyit keres egy takarító itt, és mennyit Angliában?


15/F



2013. ápr. 29. 00:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Na ezt pontosan tudom.

Otthon dolgoztam takarítóként. Mivel nagyon sok esetben 4 órás munkát jelent így otthon a minimálbér felét kerestem meg annak idején 4 órával. Olyan 30-35 ezer forint volt.

Amikor kijöttem Angliába itt is 4 órás takarítással kezdtem. (Iroda takarítás) Heti 25 órában dolgoztam 6.70 GBP/óra bérért. Ez egy kicsivel több mint a minimálbér.. Így havonta olyan 650 fontot kerestem meg. De ez nagyon kevés ha egyedül él az ember..

Ja és még valamit. Ha azt tervezed hogy 16 éves kortól vagy 18 évesen takarítani akarsz Angliában, és tegyük fel felvennének akkor se keresnél annyit mint én kerestem.

16 évesen 3,68 GBP/óra 18 évesen 4,98 GBP/óra lesz a béred.

21 éves kortól 6,19 GBP/óra lenne..

2013. ápr. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Hát igazából ahogy anyámék kiraknak itthonról, utána mennék el takarítónak. Milyen végzettség kell hozzá?
2013. ápr. 29. 01:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Vigyázz ezzel, ha otthagyod a sulit, belekerülhetsz egy olyan mókuskerékbe, amiből jó eséllyel nem, vagy csak nagyon nehezen tudsz majd kiszállni. Mindenképpen folytasd a tanulmányaidat, munka mellett is, akkor is, ha itthon maradsz, és akkor is, ha kijutsz külföldre. 8-10 nehéz év vár így rád, de ezt tekintsd befektetésnek, hogy utána lehessen 40-50 könnyebb éved.
2013. ápr. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem hagyom ott a sulit, csak elég valószínű, hogy megbukok az év végi vizsgákon, onnantól meg már jobb jövőre nem is számítok.
2013. ápr. 29. 15:26
 5/6 anonim ***** válasza:

15 évesen nincs olyan hogy anyud kitesz az utcára, és nem jársz suliba. Mivel tanköteles vagy, így kötelező suliba járnod 18 éves korodig. Ha év végén megbuksz akkor pótvizsgázol. Ha ott sem sikerül akkor újra járod az évet. De ha anyád kidob, és te nem jársz suliba, anyukádat mint gyámodat megbüntetik, és a családi pótlékot, és egyéb juttatásokat is elveszíti.


Amúgy meg én úgy hallottam hogy lassan már lesz külön OKJ takarító szakma.. Nem tudom hogy már létezik, de ha nem akkor nem kell semmi végzettség a 8 általánoson kívül. Viszont gyakorlatot elvárnak, főleg Angliában.

(első vagyok)

2013. ápr. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem is most gondoltam, hanem később. Azért 25 évesen nem szeretnék anyáméknál lakni. A sulit is megpróbálom elvégezni, de elég valószínű, hogy megbukok, mert a tanárok szopatnak ahogy csak tudnak. 16 éves korig vagyok tanköteles elvileg, nagy az esélye annak, hogy csak a 8 általános lesz meg.
2013. ápr. 30. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!