Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen esetben rúgnak ki a...

Milyen esetben rúgnak ki a munkahelyről? Mit kell tennem hogy ne tegyék, vagy hogy meg legyenek velem elégedve? Általában mikor mondják azt hogy nem megfelelő valaki? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kicsit izgulok mert eddig csak diákként dolgoztam. Szeretnék megfelelni, de érzem hogy vannak hiányosságaim de igyekszem pótolni. Nem tudom még azt sem hogy miket kell majd konkréten csinálni, mert ilyen mindenes leszek valószínűleg, de ettől függetlenül szeretnék jól teljesíteni. Csak pár hónapra vettek fel egyelőre de a jókat állítólag visszahívják, vagy jövőre is felveszik stb. Hogy legyek jó? Valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?
2013. máj. 4. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerződésszegésért rúghatnak ki. Nem jelensz meg vagy sokszor késel, nem dolgozol, rossz hírnevét kelted a cégnek, ilyenekért szokták kirúgni az embert (ha a leépítéseket nem számolom, de az más téma).


Egyébként meg csak legyél igyekvő, kedves mindenkivel, és ha valamit nem tudsz, akkor kérdezz. Jobban szeretik mindenhol ha kérdezel, mint ha elrontasz valamit.

2013. máj. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel diák vagy elég jól járnak veled mert sokkal olcsóbban dolgozol mint a "felnőttek" szóval szerintem ne parázz hogy kirúgnak ha ecsetelted nekik a tudásod és látták is miként dolgozol.
2013. máj. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem diákként dolgozom. Ez az első munkahelyem. Diákként régen dolgoztam míg az voltam :D
2013. máj. 4. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!