Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vélemények, tapasztalok...

Vélemények, tapasztalok hasonló diákmunkáról?

Figyelt kérdés
Családi kapcsolaton keresztül bekerülhetnék (talán) egy ausztriai hotelba (?). Milyen munkát bíznának rám 17 évesen? Mennyi fizetésre számíthatnék? Az iskola engedélye szükséges a munkaviszonyhoz? A munkavállalás idejére (diákmunka, szóval nem lenne több pár hétnél) ott kaphatnék szállást?(A munkahelytől kb. másfél óra az út kocsival itthonról) A nyelvtudásom még nem tökéletes, de valamilyen szinten beszélek németül..ebből lehetne valamilyen probléma?

2013. máj. 6. 15:58
 1/2 anonim válasza:

Hotelban szerintem mosogató,felszólgáló,szobalány stb. munkakörre raknának el (nem tudom hogy fiú vagy e vagy lány).

A bér az a kinti minimálbér lenne szerintem olyan 1200 Euro kb. + a jatt ha felszolgáló leszel.

2013. júl. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2013. júl. 10. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!