Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek nekem vagy a...

Szerintetek nekem vagy a családomnak van igaza?

Figyelt kérdés
Budapest tőlem 1 óra vonattal, a bérlet olyan 50 ezer ft havonta. Jelenleg munkát keresnék, vagyis dolgozok, csak jobbat szeretnék, mert a mostani nagyon rossz. Én csak a környéken keresgélek, de a családom szerint budapesti hirdetésekre is jelentkezhetnék mert nincs messze. Szerintetek most kinek van igaza? Van olyan munkáltató aki kifizet ennyit utazásra havonta?
2013. máj. 6. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Van, állami cég. Ha felvesznek, térítik a bérleted kb 70-80%-át.
2013. máj. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

azta kur... , bazz... beszarás.... tényleg ilyen drága... sztem, kezdj el trükközni. old meg diák bérlettel

én a helyedben azt tenném

2013. máj. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, mert egyrészt lehet, hogy térítik, lehet, hogy a magasabb fizetésedből megengedheted magadnak, hogy vegyél egy kis használt autót, stb.
2013. máj. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
és busszal?
2013. máj. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, szerintem te se gondoltad komolyan, hogy a busz olcsóbb....
2013. máj. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem. Én is 1 órára lakom kb. Busszal. Olyan 80-90 km. 57 ezer forint a havi bérlet. Behívtak Pestre. 2 órán keresztül szenvedtettek meg vallattak meg teszteltek aztán közölték hogy a bérletemet a cég nem tudja és nem is akarja fizetni.
2013. máj. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!