Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Meghurcolnál ha azért rúgtak...

Meghurcolnál ha azért rúgtak ki a munkahelyemről mert gyengén teljesítettem?

Figyelt kérdés
Próbaidő alatt
2013. máj. 9. 17:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Annyit hozzátennék nagyon nehéz a felfogásom, tekintetem mint a halott emberé. Akárhogy is csináltam semmi nem volt jó, ha jó is akkor meg darabszámban voltam kevés.
2013. máj. 9. 17:21
 2/6 anonim ***** válasza:

Mármint hogyhogy meghurcolni? Nem vagyok én semmiféle diktatúra, hogy ehhez módszereim legyenek... :P

Én maximum megszólni tudnálak.


Ezért van a próbaidő: ha nem tudod hozni az elvárt szintet (vagy csak egyszerűen nem tartanak igényt már a munkádra), akkor elküldhetnek könnyen. Ahogy te is eljöhetsz ha nem tetszik valami.

Nem egyszerű gyárban, szalag mellett előírt normát teljesíteni megszabott ütemidőre. De ez csak dolgozni tudás és manuális képességek kérdése, bele lehet jönni - ha neked a 2 vagy 3 hónap alatt nem sikerült, akkor talán érdemes másféle állás után nézni tényleg.

2013. máj. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

> Annyit hozzátennék nagyon nehéz a felfogásom,

> tekintetem mint a halott emberé.

Gondolom ezt idáig is tudtad.

Miért jelentkeztél olyan állásra, amire alkalmatlan vagy?

Ha nem megfelelőek a képességeid a feladataid ellátásához, persze hogy kirúgnak...

Próbálj olyan munkát keresni, amit el tudsz végezni.

2013. máj. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis.

Inkabb keresned kellene valami olyan munkat, amiket ezekkel a kepessegekkel el tudsz latni.

Sajnalom. Furcsa ez nekem, hogy ezekkel igy tisztaban vagy.

2013. máj. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább próbálj értelmes pofát vágni és javítani a felfogásodon. Mi lesz így veled egyáltalán?
2013. máj. 10. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Minek hurcolnánk meg? :) Már megtette a munkaadód aki kirúgott. De én teljes mértékben elítélem ezt a kapitalista felfogást, amikor ha lehet 0.001%-al növelni a termelést akkor megteszik akárki rovására, lesz@rják, hogy mi lesz a kirúgott dolgozóval.

Szerintem a teljesítményorientált melóhelyeket (pl. gyártósor) kerüld.

2013. máj. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!