Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi legyek? Milyen angollal...

Mi legyek? Milyen angollal kapcsolatos munkák vannak, amik jobban keresnek, mint egy tanár? Taníthatok itthon úgy, ha leteszem a felsőfokú nyelvvizsgát angolból és vállalok tanítást gyerekeknek? Mert nem szeretném, hogy ez az álmom ne teljesüljön.

Figyelt kérdés

Legszívesebben angol tanár lennék általános iskolában, de azért ha úgy van középiskolában is tanítanék. Viszont akikkel csak beszéltem mind azt tanácsolta, hogy ne legyek tanár(leépítések, kevés fizetés, nem tisztelik a tanárokat). Viszont szeretem a gyerekeket és angolt is szívesen tanítanék.

Közgazdasági szakközépbe járok, 4-5-ös vagyok a gazdasági tárgyakból. Szívesen lennék idegen nyelvi titkár, vagy titkár, asszisztens, de nem érzem úgy, hogy engem érdekelne annyira a közgazdaság, hogy főiskolára menjek. Az álláshirdetésekben pedig főleg olyat vesznek fel, akinek főiskolai végzettsége van. Tanácstalan vagyok, légyszíves segítsetek.



2013. máj. 19. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tanári képesítés nélkül otthon tudsz magánoktatást vállalni, de iskolában nem taníthatsz. Én is nyelvekből élek, angol szakon végeztem, mellé csináltam még spanyolból és németből felsőfokút, tanítok, fordítok, tolmácsolok, idegenvezetek, így változatos a munkám, és eleget is keresek. Cégnél is dolgoztam már, és nem hiányolták, hogy nincsen gazdasági végzettségem, örültek a nyelvtudásomnak.
2013. máj. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nemzetközi óvoda vagy iskola? Legalább egy fősulit viszont mindenképpen el kellene végezned hozzá.
2013. máj. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!