Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha egy állást úgy írnak ki,...

Ha egy állást úgy írnak ki, hogy pályázat nélkül betölthető, akkor arra vajon megvan az ember már előre, vagy oda tényleg keresnek valakit?

Figyelt kérdés
Lehet hülyén hangzik, de nagyon sok álláshirdetés hiába van meghirdetve, már megvan rá az ember, csak kötelező nekik meghirdetni, de ezek általában a pályázattal betölthető állások esetén igaz ugye? A pályázat nélküli, ha én jól értelmezem, nem kellene nekik meghirdetni, ha lenne rá ember...Csak azért, mert munkát keresek, de állandóan ebbe a "falba" ütközök, és most találtam egy ilyen "pályázat nélküli" állást...vajon lehet rá esélyem? (Amúgy minden feltételnek megfelelek, csak nem tudom, hogy vajon behívnak-e, mert ha erre is előre megvan az ember...Cseszhetem...:-()
2009. okt. 3. 10:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Hol találtál ilyen hirdetést, és milyen állás? Ha neten, akkor esetleg a linket megmutathatnád.
2009. okt. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!