Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyiknek érdemes inkább...

Melyiknek érdemes inkább tanulnom: média vagy magyar tanárnak?

Figyelt kérdés
Az első a történelem lesz, és osztatlan képzésben ezt a két szakot jelöltem mellé.

2013. máj. 22. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
magyar tanárnak
2013. máj. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

amelyikhez több kedved van. bár emlékszem, hogy már tíz éve érettségi előtt a magyar, töri stb. szakos tanárnak készülőknek az mondta (az egyébként imádott) filozófia tanárunk, hogy "hááát, nemes feladat". :)

úgyhogy maxiriszpekt.

2013. máj. 23. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Egyértelműen magyar tanárnak. A töri mellé a magyar amúgy is jó, médiát pedig alig tanítanak valahol.
2013. máj. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igazából végiggondoltam és én is így látom a dolgot. Megkérdeztem a sulimban, ott a össz-vissz 5-10 órára kellene média tanár, azt pedig meg tudja tartani más is. Nekem is pl a magyar tanárom tartotta.


2. válaszoló: Köszönöm. Amióta eldöntöttem, hogy tanár leszek mindenki csodabogárnak néz, pedig szerintem nem nagy valami, de ebben a megvilágításban már nagyon különlegesnek látom a leendő hivatásom. :)

2013. máj. 24. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!