Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A mekis dolgozók a betanítás...

A mekis dolgozók a betanítás idejére is kapnak fizetést?

Figyelt kérdés

Kérlek, csak ott dolgozók írjanak!

Kedden fogok kezdeni. Először még csak teszteket kell kitöltögetni meg ilyesmi, szóval erre az időre is kapok rendes órabért? Diákmunkáról van szó egyébként.


2013. máj. 26. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Megválaszoltam volna a kérdésed, mivel 2 nagyon jó barátom is dolgozik ott, de mivel csak ott dolgozók írhatnak, ezért nem teszem.
2013. máj. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A hozzá nem értők hülyeségét szerettem volna elkerülni. Sajnos akármilyen kérdést kiírok, jön valaki okoskodni, hogy nem így van, nem úgy van, meg a "fúj, hogy bírod ezt csinálni, én sosem tudnám" közben még a lábát sem tette be az étterembe...:)Így remélem érthető, hogy nem rád gondoltam.
2013. máj. 26. 21:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Rendben, bocsánatkérés elfogadva.


Igen, a betanítás idején is a rendes órabéredet kapod, rögtön a legelejétől.

2013. máj. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm a gyors választ :) Ment a zöld.
2013. máj. 26. 21:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Természetesen egyből kapsz rendes órabért. Meg ne úgy képzeld el, hogy az első pár napban csak tanítanak. A legelején megnézetnek veled 1-2 oktató videót, meg ki kell töltened az alapteszteket (tűzvédelem, élelmiszerbiztonság stb.) Mondjuk lehet 1-2 elérés, nálunk mondjuk nincsenek annyira ráfeszülve erre a dologra.

Aztán mész pályára, kioktatnak, és már csinálod is. Az első általában a zsemlézés.

2013. máj. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!