Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tescoba vok árufeltöltő de ma elaludtam és 10 perc múlva kezdődik a munkaidőm...:( Hogy igazoljam le?? A háziorvos nem fog csak úgy igazolást adni:(
2009. okt. 5. 11:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Léccííííííííííí valaki=(
2009. okt. 5. 12:08
 2/8 anonim ***** válasza:
Kezdj el más munka után nézni.
2009. okt. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vállald fel! ha ez nem rendszereres, akkor nem lesz belőle gond.
2009. okt. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ezzel nem lettem kisegítve:S tanuló vagyok és csak gyakszi miatt járok :S és 1x késtem csak kemény 2 percet és mondták ha mégeccer kések akkor igazlatlannak tekintik azt a napot:S
2009. okt. 5. 12:22
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor lesz egy igazolatlan napod.nem dől össze a világ!
2009. okt. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De nem lesz ebből gond?? Meg úgy hallottam h az orvosnak muszáj igazolást adnia mert szülő nem igazolhatja.
2009. okt. 5. 13:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Avval,hogy igazolatlan napod lesz,csak annyi a hátrányod,hogy azt a napot nem fizetik ki.Én nálam is párszor előfordult,hogy elaludtam,és be telefonáltam,hogy ma nem megyek dolgozni.nem volt gond,de ebből nem szabad rendszeres ügyet csinálni mert azt már nem nézik el.Mindenkivel előfordul az ilyen eset..ne parázz.csak szólj be,hogy nem tudsz ma menni,mert ez és ez van...

ha diákként dolgoztál akkor meg főleg nincs gond,mert csak 8 óra hiányzásod lesz...nem fognak a suliból kirúgni,intőt sem fogsz kapni...

2009. okt. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Huhh köszi=)
2009. okt. 5. 13:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!