Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Belevágjunk vagy maradjunk a...

Belevágjunk vagy maradjunk a hátsónkon? Mi a véleményetek? Nagyobbak a Balaton környékén az esélyeink? Ti melyik helyre mennétek?

Figyelt kérdés
A férjem kertész, nekem érettségim van. Ő dolgozik de nagyon nem szeret a munkahelyén. Én jelenleg munkanélküli vagyok. Ha a Balaton környékén vagy Szegeden találnánk munkát akkor belevágjunk? Ha balcsi akkor vmilyen vendéglátós, pincér, szakács, kereskedelmi tanfolyamot is elvégeznék. Békés megyében élünk.
2009. okt. 5. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Balatonnál télen? Nem hiszem, hogy sok új munkalehetőség van. De ha van ismeretség, és felvesznek...

Ellenkezőleg jobb volna várni tavaszig.

2009. okt. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem most gondoltam, hanem tavasszal -mint ahogy írtad-. csak a vélemények érdekelnének.
2009. okt. 5. 13:35
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Én a helyetekbe Románia felé mozgolódnék...Talán több az esély a jobb munkára..
2009. okt. 9. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Augusztus végétől tavaszig, de inkább nyár elejéig alig lehet a Balatonon munkát találni. Nyáron van munka bőven, sokat lehet keresni, de a munka is van bőven, sokszor napi 15-16 óra, minden nap, szabi nincs. Télen szinte semmi nincs, ha valami akad, arra ugrik mindenki, mert nem sok lehetőség van. Fizetések meg nagyon alacsonyak!
2009. nov. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!