Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hova menjek au-pairnak?...

Hova menjek au-pairnak? Anglia, Németo. Olaszos. Esetleg vmi más? Hol fizetnek a legtöbbbet? Szeptembertől szeretnék kimenni, mert az első évemet halasztom az egyetemen.

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen nyelven beszélsz?
2009. okt. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kiss Melinda, Sopron (iwiwen megtalálod) - hosszú, fekete hajú lány. Most jött haza Skóciából. Keresd meg és felvilágosít.
2009. okt. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

off

Biztos vagy benne, hogy örül, ha ide kiírod a nevét? Én nem lennék boldog.

2009. okt. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mert történt vele vmi rossz dolog? Egyébként beszélek angolul és németül is.
2009. okt. 6. 19:04
 5/6 anonim válasza:

Én idén májusban mentem ki Németországba és 2 hónap után jöttem is haza, bár nem így terveztem. Az elején, amikor még csak leveleztem az anyukával, akkor nagyon rendes volt, barátságos, miután beszéltünk telefonon, még akkor is ezt gondoltam róla, sőt, még az első 1 hétben sem volt semmi gond. Levélben abban állapodtunk meg, hogy 5 napot dolgozok és a hétvégéim teljesen szabadok, könnyű házimunka (ez ugye a németeknél így van előírva). Ebből semmi nem teljesül, 2 hónap alatt 1 szabad napom volt (igen, pontosan, a 60 napból 1 napot pihentem, 59-et ledolgoztam), napi 12-13 órát dolgoztam! Amikor elmentek valahova, akkor sokszor nem is szóltak, hogy elmennek, csak egyszerűen otthon hagytak. Amikor meguntam, szóltam anyukának, hogy kicsit sok, hogy naponta fényesre nyalom a 3 szintes lakását, akkor azt a választ kaptam, hogy ő ismer más Aupair-eket és nekik sokkal többet kell dolgozniuk.

Ha enni akartunk a gyerekekkel, akkor még főznöm is nekem kellett, mert könnyebb volt a telefonon lógni egész nap, mint valami kaját csinálni.

A péntek, szombat estéimet azzal tölthettem, hogy a legkisebb fiú álmát őriztem (ugyanis nagyon félt a kisgyerek éjszaka és állandóan sírt), amíg anyuka, apuka bulizni voltak. Volt olyan incidens, hogy éppen a vasárnapi ebédet csináltam és anyuka akkor esett haza bulizásból!!

Azt viszont el kell mondanom, hogy a legkisebb gyerek lett a szívem csücske, ő is imádott engem és ezt mindig a tudtomra is hozta (ebben a két hónapban csak ez a kismanó tartotta bennem a lelket), de sajnos egy idő után elég lett abból, hogy 260 eurós rabszolga vagyok, így fogtam magam és eljöttem haza!


Hát így jártam én Németországgal és az Aupairkedéssel! Bár biztos vagyok benne, hogy vannak pozitív élményű Aupairek is, de én nem az vagyok!!!

2009. nov. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha a pénz számít, svájcban jól fizetnek
2010. szept. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!