Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit kell válaszolni egy állás...

Mit kell válaszolni egy állás interjún a "van valami kérdése esetleg?"-re?

Figyelt kérdés

Az állás interjúkon megkérdezik a végén zárás képpen, hogy van-e esetleg még valami kérdése. ilyenkor már nincs mert közben megkérdeztem mindent, ami addig érdekelt az állás elfogadásához(ha engem választanak) kell. de olyan furi azt válaszolni hogy nincs. úgy érzem azt mondom hogy nem érdekel a munka. pedig csak annyi hogy már mindent megkérdeztem és további kérdések azok max olyanok ha már szerzödés van akkor érdekes.

van valakinek valami okos ötlete?


2008. jún. 19. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
mondd azt, amit leírtál: köszönöm, de az interjú alatt minden első körben fontos dolgot tisztáztunk. ennyi.
2008. jún. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szerintem, ha nem tudsz mit válaszolni erre, akkor tartogass egy kérdést az interjú végére. Amikor megkérdezi, hogy van valami kérdése még? Akkor felteszed a végén és lesz:)
2008. jún. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

érdekes cikk..:-)

2008. jún. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
.
2010. dec. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!