Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

Mit kell válaszolni egy állás interjún a "van valami kérdése esetleg?"-re?

Az állás interjúkon megkérdezik a végén zárás képpen, hogy van-e esetleg még valami kérdése. ilyenkor már nincs mert közben megkérdeztem mindent, ami addig érdekelt az állás elfogadásához(ha engem választanak) kell. de olyan furi azt válaszolni hogy nincs. úgy érzem azt mondom hogy nem érdekel a munka. pedig csak annyi hogy már mindent megkérdeztem és további kérdések azok max olyanok ha már szerzödés van akkor érdekes.

van valakinek valami okos ötlete?

2008. jún. 19. 16:31  Privát üzenet  

A válaszok
mondd azt, amit leírtál: köszönöm, de az interjú alatt minden első körben fontos dolgot tisztáztunk. ennyi.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2008. jún. 19. 16:33 Privát üzenet
Szerintem, ha nem tudsz mit válaszolni erre, akkor tartogass egy kérdést az interjú végére. Amikor megkérdezi, hogy van valami kérdése még? Akkor felteszed a végén és lesz:)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2008. jún. 20. 10:44 Privát üzenet

[link]

érdekes cikk..:-)

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2008. jún. 21. 11:13 Privát üzenet
.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2010. dec. 14. 23:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyi bruttó fizetést kérjek egy állás interjún, gyógyszeripari termék manager munkakörre?
Állás interjún mit kérdeznek?
Állás interjún ha megkérdezik hogy mennyi fizetést szeretnék, akkor általában mit szoktak mondani ami nem is pofátlanság de mégsem éhbér?
Állás interjún manapság mire kell figyelni?
Könyvelőirodai adminisztrátori részmunkaidős (heti 5x4órás) állás esetén, ha az interjún megkérdezik, mennyi fizut kérjek?
Felszolgáló állás. Mit mondjak az interjún mennyi fizetésre gondoltam?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!