Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Más is érzi magát így vagy...

Más is érzi magát így vagy csak én?

Figyelt kérdés

Januárban fogok államvizsgázni. Jelenleg gyes-en vagyok, de ha meglesz a diplomám szeretnék elhelyezkedni, mert kellene a pénz nagyon,

De irtóra be vagyok f..va, hogy hogyan fogok helyt állni.

Úgy érzem semmit nem tudok, és lehet ez nem csak érzés, mindent elfelejtettem, amit tanultam. Hogyan fogok így bármilyen munkát megcsinálni?

Hogyan szerezzek egy kis önbizalmat?


2009. okt. 7. 23:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Önbizalom kell neked? Gondolj arra,hogy eljutottál idáig,és nem a két szép szemednek köszönhetően!Hisz végre ott vagy a célnál,és elmondhatod,hogy IGEN EZT MEGCSINÁLTAM! Nem megvettem,nem fizettem le senkit,hanem becsülettel,kemény munkával.ha nem így lenne akkor nem mennél januárba államvizsgázni.Mély levegőt,és tuti sikerülni fog!

Én sok szerencsét kívánok neked..

2009. okt. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen.

igen, büszke vagyok, hogy elértem, soha nem fizettem le senkit, ez igaz, úgyhogy valamit elértem magamtól...

csak sajnos nagyon betoji vagyok és félek a felelősségtől, hogy nekem dolgoznom kell és helytállni :(

nem tudom mi lesz.

azt mondják az ember a munkahelyén tanul, nem a padban, de valamit csak kellene kapisgálni...

2009. okt. 8. 00:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok.Biztos vagyok benne,hogy semmi baj nem lesz,csak most rajtad van a vizsgapánik:) Ez teljesen normális dolog..Abban igazad van,hogy az ember a munkahelyén tanul,de elméletben mindent tudsz,majd idővel a gyakorlatban is tudni fogod! Gondolj arra,hogy mindenki így van vele,és senki nem tudja egyből.(ezért van a gyakorlati idő:) ) Légy büszke magadra,és ne parázz..Figyeld meg a vizsga után csak nevetni fogsz azon,hogy ennyire izgultál.Legyél határozott,talpraesett,és senki nem fogja észrevenni,hogy valami nem nagyon megy még..Ha meg kifog rajtad a meló az elején,akkor nyugodtan mond meg,hogy"bocsika emberek,de izgulok mint a megasztár döntőse:)
2009. okt. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte úgyis csak gyakornoki állásokat fogsz találni, majd ott megjön az önbizalmad. Sőt, ezt már elkezdheted diploma nélkül is.
2009. okt. 8. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi :)))))))))

igen, biztos nem izgulnék ennyire, ha lett volna már munkám, mert akkor tudnám, hogy mire számítsak.

csak elboldogulok valahogy.

mindig hasonlítom magam valami "nagyon butához"...

nem vagyok önelégült, csak azért van olyan, aki tőlem jóval butább, és úgy vagyok vele, ha ők helyt állnak, akkor biztos én is.

csak hiába mondogatom magamnak ezt naponta többször is, sajna még nem érzem a valódi hatását :(

tényleg köszi.

ja még annyit, most is mennék én dolgozni, csak most meg a Babám miatt még nem tudok

2009. okt. 8. 11:12
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag az a legjobb, ha az ember azt érzi, hogy nem tud semmit. :D

Minél okosabb, többet tud valaki, annál jobban érzi azt, hogy semmit sem tud. Nem állam vizsgáztam még, fogalma sincs milyen lehet, de azért nem ár az önbizalom.

Nem árt egy kis kúrát tartani vizsga előtt egy hónappal kb. Pl egyél sok halat, szedj vitaminokat, amik növelik a koncentráció képességet. Vannak gyógynövény kivonatok. Buerlecithin, amik állítólag hatással vannak a memóriára és a koncentráció képességre. Hogy ez mennyire működik, fogalmam sincs, de ha ez hozza meg az önbizalmat meg a hitet, akkor már megérte... :)

2009. okt. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi Mindenkinek :)

de asszem kicsit félreértettetek, nem az államvizsgától félek igazán, jó attól is, de azt szerintem meg tudom csinálni, hanem inkább a munkától, hogy bármit mondanak, nem fogom tudni megcsinálni.

félek az állásinterjútól, egy ismerősöm azt mondta, hogy szabályszerűen belekérdeztek a tanultakba :(

én ettől félek nagyon, hogy első percben lebőgök, vagy ha fel is vesznek valahová, tök béna leszek és semmit nem fogok tudni elvégezni :(

2009. okt. 10. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!