Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik városba éri meg elköltö...

Melyik városba éri meg elköltöznöm albérletbe, ahol van munka és fenn tudom magam tartani?

Figyelt kérdés

Most végeztem gyógymasszőrként, csak az a baj hogy a környékben nincs munka. Nemcsak masszőrként nem tudok itt vidéken (Csongrád megye) elhelyezkedni de semmilyen munkakörben mert vagy nincs több éves szakmai tapasztalatom vagy nincs olyan végzettségem vagy egyszerűen nincs munka.

Amúgy alkalmi munkáim már voltak (fizikai).


Lényegében munkát szeretnék MO-n, bármilyet amivel pénzt tudok keresni és fenn tudom magam tartani.

21F



2013. jún. 5. 23:27
 1/8 acelsziv ***** válasza:
29%
Stuttgart. Itt könnyebben kapnál munkát.
2013. jún. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Stuttgart az mióta magyar város? XD
2013. jún. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 acelsziv ***** válasza:
45%
Mondtam én, hogy magyar város? De ott más csak kevés esélye van a megélhetésre.
2013. jún. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Budapest. Szerintem lényegesen több a lehetőség, mint vidéken.
2013. jún. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hogy hova koltozz azt nem tudom, csak annyit tudok mondani hogy Szegedre ne!! Mar megjottem belole, haza kellett koltoznom mert ha nincs tobb eves gyakorlatod vagy ismerosod aki beprotezsal valahova akkor eselyed sincs!!!
2013. jún. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szegedre én sem javaslom, az előttem szóló leírta a legfőbb problémát... :S
2013. júl. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én Fejér megyei vagyok, és itt sincs munka. Pedig a statisztikák szerint ez még nem is olyan gáz megye. De nincs. Úgy néz ki, mi is költözünk Pestre, mert vidéki kisvárosban, ha nem vagy valakinek az ismerőse, akkor nem vesznek fel sehova.
2013. nov. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sünsünn válasza:
Nagyon ajánlom Sárvárt és Győrt, de Sopron is nagyon remek választás, Sárvár fürdőváros, rengeteg a szálloda és a külföldi vendég, Győrben nagyon sok a jól kereső és fizikailag fáradt ember, Sopron pedig telis -tels van átjáró sógorokkal akik nagntsaft.
2013. nov. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!