Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 6 órás közmunkára mennyi...

6 órás közmunkára mennyi fizetést fogok kapni?

Figyelt kérdés
Július 1-től közmunkára megyek, 6 órásra. Senki nem tudja megmondani a pontos béremet, mindenki csak annyit mondd, hogy "harminc valamennyi". De mégis mennyi? Nem mindegy hogy 31 ezer, vagy 39 ezer. Szakképesítést nem igénylő közmunkára küldtek. Voltam már régebben, de akkor még 4 órásban voltam, ezért nem tudom a mostani bért, hogy mennyi lehet. Egyértelmű tájékoztatást sehol nem kapok, nem is találom. Kérem, aki most van 6 órás közmunkán, és biztosan tudja a pontos, kézhez kapott bért, legyen kedves válaszolni, és arra is hogy egy összegben utalják, vagy heti bontásban?
2013. jún. 20. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Én tavaly nyáron voltam 6 órás közcélú foglalkoztatott (nem tudom ez ugyanaz-e, mint a közmunkás) és Br. 69 ezret kaptam-
2013. jún. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy hetente utaltak.
2013. jún. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nettó 37000 havonta.
2013. jún. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2013. jún. 20. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!