Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az önkéntes munka fizetés...

Az önkéntes munka fizetés nélküli munkát jelent?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,és diákmunkát keresek,találtam önkéntes munkákat is,de nem tudom biztosan,ez mit takar.
2008. jún. 22. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az önkéntes munkáért valószínűleg nem fogsz pénzt kapni, tehát ha csak ez a célod, akkor mást kell keresned. Ha viszont van kedved önzetlenül segíteni, ez a legjobb, amit tehetsz. Tapasztalatot szerzel, alázatot, önfeláldozást tanulsz, és nem viselkednek veled úgy, mint a "rendes" munkaadók (akik köztudottan semmibe vesznek).


Viszont olyan önkéntes munkákat is szoktak meghirdetni, amik külföldön végzendők (pl. árvaházban, idősek otthonában szociális munka), ott általában fizetik az útiköltséget, és valamennyi zsebpénzt. Óriási dolog egy ilyenen részt venni, meg úgy általában az önkéntesség.

2008. jún. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én tudnék neked nyárra munkát ha budapesti vagy. Írj privit.
2008. jún. 24. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,ari vagy,de nem pesti vagyok...
2008. jún. 25. 11:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Külföldi önkéntességen voltam, minimális fizetést kaptam. (European voluntary service)
2023. márc. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!