Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kezdő szoftvertesztelőként...

Kezdő szoftvertesztelőként mennyi a reális fizetési igény?

Figyelt kérdés

2013. júl. 4. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
bruttó 160-180
2013. júl. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Én nettónak olyan 2kilót mondanék.

De cégtől függ,ha van már gyakorlatod akkor megadhatják a 260-t is vagy a 3kilót.

Jó céget fogjál ki,nagy multit.

Mondjuk egy GE,NNG,LogMeIn.


Egy tesztmérnök szintén :)

2013. júl. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Szoftvertesztelő az más mint a szoftverfejlesztő!!

Nettó 2kiló az 350bruttó, szerintem az kicsit sok egy tesztelőnek. Ne haragudj, de ahhoz lényegesen kevesebb tudás kell mint leprogramozni valamit! Kezdő szoftverfejlesztők keresnek 200-250nettót! A bruttó 200-250 reális, mivel azért kell hozzá programozási tudás, és te a bugokat keresnéd, hiába nem kell ahhoz programozási tudás! Viszont kérik, hogy el tudd mondani a problémát, hogy vajon mi okozhatja.

2014. jan. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Na igen,de aki automata teszteléssel foglalkozik?

Ott már kell fejleszteni és már ott tartunk hogy nagyobb a háttértudása mint egy fejlesztőmérnöknek.

Én most az igazi szoftvertesztmérnökökről beszélek akik nem csak ,,kattingatnak" hanem elemeznek autotesztelnek.

Én tudok mellette programozni is kettő együtt nagyon ütős.

2014. jan. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
28%
tesztelőként dolgoztam már több cégnél is, de eddig mindig a bérigényem alá ígértek, ami pedig nettóban kb 120-160 ezer forint között mozgott. Hozzá kell tennem, hogy informatikus előképzettséggel rendelkezem, angolt középfokon beszélem. Ha zsíros IT-s állást szeretnél, akkor ne tesztelőnek menj, hanem C, C++ fejlesztőnek.
2015. dec. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
max netto 120
2016. máj. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szeress Engem válasza:
100%
Én a másik végletről tudok. Ismerős cégénél 370-420 bruttó a kezdő tesztelő, a szakképzett(itt azért nem csak tesztel) pedig 450től felfelé kezdődik.
2017. máj. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!