Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ha egy oviba...

Szerintetek ha egy oviba keresnek egy pedagógiai asszisztenst, de nem alapfeltétele az állásnak, hogy valaki az is legyen, akkor így lehet esélyem?

Figyelt kérdés
A szomszéd városba keresnének egy oviba pedagógiai asszisztenst és azt írták, hogy elég csak középfokú végzettség ( itt ez gondolom az érettségi). Na most nekem megvan az érettségim, viszont nem rendelkezem pedagógiai szakképesítéssel. Előnyt jelent ha valakinek van, de nem feltétel. Szerintetek lenne esélyem? Vagy inkább meg se próbáljam? ( Mert amúgy erkölcsi bizit is kérnek és feleslegesen meg nem akarom kiállíttatni)

2013. júl. 7. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Erkölcsi bizonyítványt előre semmiképp se válts ki, mert 3 hónap alatt elévül, csak írd meg, hogy elérhető. Gondolom azért írták oda, hogy akinek priusza van, az meg se próbálja.

Egyébként meg képesítés ide vagy oda, az ilyen helyekre általában már jó előre megvan a protekciós ember, aki betölti majd az állást, csak meg kell hirdetni.

Persze, add be, egy próbát megér, de nagy reményt ne fűzz hozzá.

2013. júl. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát ez a protekciós dolog elég szomorú :/

mármint...tudtam én hogy így van csak ennél valahogy ez az opció nem jutott eszembe.

2013. júl. 7. 19:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Beadni nem kerül semmibe, de ezekre már eleve meg van az ember.

Legalább 2-300 jelentkező lesz., és a többség nemhogy é.- vel, de még szakirányú felsőfokú végzettséggel is rendelkezik. Ennyire nincs munka.

2013. júl. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!