Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önkéntes külföldi munka....

Önkéntes külföldi munka. Tudtok ilyet?

Figyelt kérdés
Szeretek segíteni másokon, másoknak. A magánéletemben is folyton azon veszem észre magam, hogy mindig segíteni szeretnék. Nem kérik, én akarok. Tipikus civil iskolai végzettségem van, de be kellett látnom, hogy nem érdekel. Nagyon szeretnék külföldre menni ilyen munkát végezni. Pl. Afrika, Ausztrália, de végülis bárhová. Tanultam angolt és németet, de sajnos a nyelvtudásom ennek ellenére nem a legjobb, mivel nem használom napi szinten. Olyan jó lenne, ha munka közben még nyelveket is tanulhatnék. Már több ízben is keresgéltem önkéntes külföldi munkalehetőségeket, se sajnos még nem találtam, főleg úgy hogy nincs perfekt idegen nyelvismeretem. Van valaki, aki végzett már ilyen munkát, ismer valami megbízható szervezetet, esetleg ismerős által tudna valaki segíteni ez ügyben?
2009. okt. 19. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Volt itt a gyakorikérdéseken több kérdés,azokat olvasd végig, az egyikben(majd megkeresem) írt egy lány aki már volt ilyenen és írta h bárkinek szolgál infoval!

Én is néztem ilyeneket, annál a szervezetnél, amit ez a lány írt, ott olyanok vannak, hogy 1-2 hetes táborok Europában, és ha ez megvan,akkor engednek már messzebb is és hosszabb időre!

Nem kell perfekt nyelvtudás!

2009. okt. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2009. okt. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia. Köszönöm. Ezt a kérdést már én is megtaláltam korábban és írtam is neki. Egyelőre várom, hogy fog e válaszolni.
2009. okt. 19. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!