Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol találok munkát? Mibe...

Hol találok munkát? Mibe érdemes belekezdeni? Már 2 éve nemdolgozom! Csak egy szakmunkás bizonyítványom van az is eladói! Hogy tudnék valami pénzt keresni?

Figyelt kérdés
2008. jún. 27. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

hát ez nehéz dolog. szerintem minden fiatal hasonló problémával áll szemben.

menj el eladónak elöször is, egy nagy üzletbe mint tesco. ott legalább egy kis pénzt keresel és akkor talán több ambiciód is lesz. jobben informált leszel a munkaterületek terén.

közben nem ártana egy éretségit letenni, vagy estin valami szakmát tanulni ami hasznos is.

2008. jún. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, el vagy-e kötelezve itthon, család, gyerek, de ha nem, akkor én bepróbálkoznék külföldön. Ott tuti esélyes, itt tuti nem.


Akárhogy is legyen, a lényeg: MLM-be soha ne lépj be.

2008. jún. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Így minden nélkül én is a tescot mondanám. Nem álomhely, de jobb a semminél. Ha akarod, akkor egy idő után elküldenek targoncavizsgára (igaz, hűségszerződést kérnek), de legalább ennyivel is előrébb leszel. Közben pedig tudod magad képezni (akár esti érettségi, akár valami OKJ, akár egymás után).
2008. jún. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy gyárba betanított munkásnak, sokkal jobban fogsz keresni mint eledóként, és előre is juthatsz, ill. megtanulhatsz új dolgokat, ami később hasznodra válhat.
2008. júl. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!