Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Auchanban mennyi a fizetés?...

Auchanban mennyi a fizetés? Mennyire emberséges a cég?

Figyelt kérdés

Mint vásárló nagyon szeretem az Auchant, és most több hónapnyi itthonülés és sikertelen munkaügyek után, behívtak interjúra egy budapesti Auchanba.


Azt mondták valami tesztírás vár rám. A kérdésem azokhoz szól, akik vagy Auchan dolgozók, vagy ismernek ilyet.


Milyen tesztről lehet szó? IQ? Mennyit keresnek a kasszások?



2013. júl. 30. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Multis cégtől mennyit vársz? :) Minimálbér, + a legkisebb mértékű jutattás (utazás térítése, valamennyi kajajegy). Az a teszt pedig szerintem ilyen általános "hülyeszűrő" lap lesz, melyben annyit kell majd tenned, hogy különböző, véletlenszerű termékkódok között meg kell különböztetned a betűket a számoktól, hasonlók. Pl. 5-ös számot nem kevered-e össze az S betűvel, és még sorolhatnám. Nekem volt olyan is, amiben fel kellett ismerni, melyik képen milyen szerszám szerepel. :D Nem kell félni tőle.
2013. júl. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért írják, hogy minimálbér, pedig nem az.

Én 2001 óta dolgozok Auchannál, igaz nem Pesten, hanem vidéki áruházban. Minimálbértől 20 ezerrel többet kapok kézbe, persze ami lehetne több is, ennyi év után. De az Auchan soha nem vett fel senkit minimálbérrel. Pesten még többet keresnek, mint a vidéki áruházakban.

Igen, tesztet kell írni, elég sok számítási feladat van benne, nem csak olyan, mi a különbség az s betű és a 8-as között. Inkább IQ tesztre hasonlít, jó 2; 2,5 órás a teszt. A sikeres teszt után még behívnak szóbelire is, ahol még mindig visszautasíthatnak, szóval nem olyan könnyű, mint azt a kívülállók gondolják.

Egyébként a Munka Törvénykönyvének minden sorát betartják, ezzel nincs gond. De azzal számolj, ha felvesznek, az Auchan lesz a legújabb és legelső családod.

2013. júl. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Kedves Utolsó, milyen számítási feladatok? Nem szeretném a véletlenre bízni, már régóta nincsen munkám, az édesanyámmal is kissé megromlott a kapcsolatom emiatt. Hogyan tudnék felkészülni erre a tesztre? Vannak valamilyen tanácsaid az interjúra vonatkozóan?

2013. júl. 30. 14:21
 4/4 anonim válasza:
Van ügyességi, logikai, és matematikai része a tesztnek. Az ügyességen a kézügyességet mérik fel, vonalat kell húzni folyamatosan, vagy pipákat rajzolni kis háromszögekbe. A logikain ábrák vannak, hasonló, mint az IQ tesztekben lévő. A matematikai résznél pedig szorzás, összeadás van. pl. 5+1+2x3+6
2013. júl. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!