Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

Jelentkeztem egy állásra, aminek jún.20-án volt a leadási határideje és személyesen vittem be. Személyes elbeszélgetés alapján szűrnek, de még nem hívtak, pedig az elbírálás határideje júl.1. Van-e még esély, hogy behívnak személyes állásinterjúra?

Ez azt jelenti, hogy júl.1. után vagy előtt interjúztatnak? Addig már csak pár nap van...

Amúgy a feltételeknek megfelelek,viszont az előnyre vonatkozóval nem rendelkezem.

2008. jún. 28. 12:43  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem van. Nekem is volt olyan, határidő után 3 héttel hívtak. Meg olyan is volt, hogy voltam interjún, aztán kaptam egy másik állás. Már el is felejtettem az interjút, amikor felhívtak, hogy mikor kezdenék (kb 1,5 hónappal később).

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2008. jún. 28. 12:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a választ!Ez kicsit megnyugtató,reménykedek,de most már inkább egy másikban,ahol állásinterjún is voltam.

# 2/5Időpont 2008. júl. 12. 10:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szia!Igazad volt,behívtak,csak az igazgatónak korábban nem volt úgy ideje.De nagyon örülök,mert meg is kaptam,rögtön a beszélgetés után :)

# 3/5Időpont 2008. júl. 27. 17:52 Privát üzenet
Milyen munka?

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2015. jan. 17. 23:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hű, most látom, hogy annak idején nem válaszoltam. Szóval ha még olvassátok, köszönöm még egyszer a biztatást. Pedagógus munkakör egyébként - utolsó kérdésre válaszolva - és nagyon szeretem, azóta is ott vagyok. :D

# 5/5Időpont 2015. dec. 16. 00:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy lesz valaki vállalkozó? Mi az első lépés? Pénz nélkül semmi esély?
Ma megyek állásinterjúra! Milyen tanácsokat tudtok adni?
Újabb állásinterjúra megyek már kb. a tizenötödikre. Eddig mindig kudarcot vallottam. Mit tegyek, hogy sikerüljon?
Állásinterjúra miért kérnek személyi ig. Fénymásolatot?
Mibe menjek állásinterjúra?
Minden alkalommal amikor állásinterjúra megyek, rám jön a fingás, tök mind1 hogy mit eszek vagy iszok mindig ez van, ami elég gáz és frusztráló, gondolom az idegesség teszi. Van...

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!