Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelentkeztem egy állásra,...

Jelentkeztem egy állásra, aminek jún.20-án volt a leadási határideje és személyesen vittem be. Személyes elbeszélgetés alapján szűrnek, de még nem hívtak, pedig az elbírálás határideje júl.1. Van-e még esély, hogy behívnak személyes állásinterjúra?

Figyelt kérdés

Ez azt jelenti, hogy júl.1. után vagy előtt interjúztatnak? Addig már csak pár nap van...

Amúgy a feltételeknek megfelelek,viszont az előnyre vonatkozóval nem rendelkezem.


2008. jún. 28. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem van. Nekem is volt olyan, határidő után 3 héttel hívtak. Meg olyan is volt, hogy voltam interjún, aztán kaptam egy másik állás. Már el is felejtettem az interjút, amikor felhívtak, hogy mikor kezdenék (kb 1,5 hónappal később).
2008. jún. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Ez kicsit megnyugtató,reménykedek,de most már inkább egy másikban,ahol állásinterjún is voltam.
2008. júl. 12. 10:15
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia!Igazad volt,behívtak,csak az igazgatónak korábban nem volt úgy ideje.De nagyon örülök,mert meg is kaptam,rögtön a beszélgetés után :)
2008. júl. 27. 17:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen munka?
2015. jan. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hű, most látom, hogy annak idején nem válaszoltam. Szóval ha még olvassátok, köszönöm még egyszer a biztatást. Pedagógus munkakör egyébként - utolsó kérdésre válaszolva - és nagyon szeretem, azóta is ott vagyok. :D
2015. dec. 16. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!