Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az hogy van, hogy a Károly...

Az hogy van, hogy a Károly Róbert Főiskolán megszerzett, pénzügyi szakirányos, gazdasági mérnök diplomámmal, plusz tőzsdei szakvizsga bizonyítvánnyal hónapok óta sehova nem tudok elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Ráadásul nem vagyok pályakezdő sem, és irodai gyakorlatom is van. A biztosítók által kínált, vállalkozói igazolvánnyal végezhető üzletkötés meg nem érdekel.
2013. aug. 16. 14:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Úgy, hogy az egy KRF diploma ami semmit nem ér? Vagy te elhitted Magda Robi bácsiék reklámszövegét, hogy az ott végzettekeknek mind van állása? Az akkoriban azért volt, mert eleve olyanokat vettek fel továbbképzésekre, akik már rendelkeztek munkahellyel, de a KRF valószínűleg a leggyengébb felsőoktatási intézmény az országban, a Gábor Dénessel szoros versenyben.
2013. aug. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Egyszerű, nincs rád kereslet. Illetve a tudásodra. Ha az a terület, amire viszont van kereslet nem érdekel, akkor sajnos rossz hírem van.. Munkanélküli leszel. De tudod, van jó hírem is: mindig van választásod; a semmittevés is választás eredménye, és az is, hogy mától eldöntöd, mégis érdekel az üzletkötés.
2013. aug. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Hát szerintem nem vagy egyedül.
2013. aug. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A jóindulat csak úgy sugárzik a válaszaitokból... Ócsárolni, leszólni a másik embert név nélkül rendkívül könnyű. Arról nem is beszélve, hogy ezeknek a válaszoknak semmi hasznát nem veszem...
2013. aug. 16. 16:17
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Most simogassuk meg a buksidat, hogy a munkáltatókkal van a baj, vagy mit vársz? Szerintem senki nem ócsárolt téged, de te választottad ezt a főiskolát meg képzést, most minek lepődsz meg a következményein? Tőzsdei szakvizsga meg így őszintén szólva mindennek hangzik, csak komolynak nem. Áruldd el légyszíves, mégis hova szeretnél jelentkezni, s mi az ami miatt egy munkáltatónak megérné téged alkalmazni.
2013. aug. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

1. Mégis milyen választ vártál egy olyan kérdésre ami valójában nem is kérdés, hanem csak egy nyafogás.

2. Honna tudjuk hol ,erre keresel, milyen gyakorlatod van. Irodai gyakorlat elég tág. Milyen iroda? Egy önkormányzat, egy cég, egy nagyvállalat, egy bank???

3. Professionön most 228 Bank/biztosítás állás van. Rengeteg pritvátbankos, ügyféltnácsadós, de befektetési tanácsadós is van.

4. Ez nem egy állásközvetítő oldal. Itt senki nem fog neked állást ajánlani.

2013. aug. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

"ezeknek a válaszoknak semmi hasznát nem veszem."


Ezek a válaszok arra próbálnak sarkallni, hogy változtass! Csak ennek vennéd hasznát, de még sokat kell fejlődnöd ahhoz, hogy ezt egyáltalán felismerd!


Amíg szerinted a világnak kell változni a te igényeid szerint, és nem neked a világ igényei szerint, addig óriási bajban vagy.

2013. aug. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Elvileg már VV DYA is végzett a sulival, biztos ő happolta el előled az állást!


Sok éves tapasztalattal rendelkezik (kb, 14), sőt eléggé fotogén is, a munkakör meg kb. azonos. Ezek után csodálkozol, miért pont őt vették fel?

2013. aug. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ezt ugye te sem gondoltad komolyan? Ennél azért több kreativitást vártam volna... Szánalmas...
2013. aug. 17. 16:47
 10/12 anonim ***** válasza:
35%
Ne haragudj, de KRF tényleg nem a legnívósabb suli. Engem mindig is a gazdasági vonal érdekelt, tehát annó csak ilyen sulikat jelöltem meg. Szerencsére bekerültem Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Karára. Nagyon nehéz volt elvégezni, nem is sikerült időben, sajnos csúsztam, de versenyképes diplomát kaptam. Pályakezdőként azonnal el tudtam helyezkedni közigazgatási területen. Az interjúmon az igazgatónő külön kiemelte, hogy nála előnyt jelent, ha valaki az SZTE GTKán végez.
2013. aug. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!