Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hitelkártyaértékesítés a...

Hitelkártyaértékesítés a reptéren? Jól járnék ezzel az állással?

Figyelt kérdés
fizetés, munkakörülmények, munkaidő szempontok szerint

2013. aug. 24. 09:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem jutalékos rendszer, akkor igen. Szerintem nincs ember, aki a reptéren igényelne hitelkártyát.
2013. aug. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. Reptéren pont arra van ideje mindenkinek, hogy hitelkártyát csináltasson.

2. Külföldi állampolgár nem tud.

3. Magyar meg nem oda fog menni csináltatni.

2013. aug. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért biztos vannak üzleti utasok is a magyarok részéről.
2013. aug. 24. 11:42
 4/8 anonim válasza:

A fasz.t!

Én is üzletkötő vagyok, próbáltam csábítani egy haverom, nem jött, mert kint vannak a reptéren az egyik C betűs banktól, de nem jött, mert múlt hónapban 900 ezret kapart össze.

Ne kérdezd, h vagy mit, én se hittem el elsőre ég máig nem értem, nekem is az ugrott be, amit az első kettő írt, h ki az aki reptéren idetlenkedik hitelkártyával???

2013. aug. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
900 ezer??? Na azért már megéri!
2013. aug. 24. 20:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Az, aki átjutott a security check-en, és van még 1-1,5 órája, mielőtt indulna a gépe, mellesleg egész érdekesnek tartja a C bank ajánlatát, akik nagyon ügyesen az első pultban vannak, ahogy bemész, a folyosó közepén, tehát mindenki elmegy mellettük.
2013. aug. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én csináltattam. Nagyon kedves, jóképű, fiatal, szőke srác volt a C bank pultjában.
2014. febr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is az első ember,akit megláttam, tőlük volt,egy srác meg egy csajszi, persze nekem ugye nem kellett kártya, és én is dolgoztam bankban,idegenkednék kártyát igényelni a reptéren,de ha már napi 1et igényelnek tőlük,és meg is kapják a kártyát,használják is,akkor megkapják a jutalékukat,és megéri nekik :)


szóval próbáld meg,hátha neked bejön

2016. febr. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!