Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Biztos munkahely alacsony...

Biztos munkahely alacsony bérért, vagy kicsit bizonytalanabb magasabbért? Melyiket választanatok?

Figyelt kérdés

a helyzet az, hogy friss diplomaval kaptam munkalehetoseget, de nem tul jo fizetesert. Viszont itt 99% a maradasom.

Lenne egy anyagilag jobb ajanlat, viszont ott nincs ra garancia hogy nem tesznek ki 3honapon belul.

Segitsetek, donteskeptelen vagyok.



2013. szept. 10. 07:29
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Milyen területről van szó?
2013. szept. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

gepeszmernoki.

es a helyzet az hogy nem nagyon kapkodnak a kezdokert. itt lehuzhatnek 2evet hogy legyen gyakorlatom, de alacsony ber mellett.

2013. szept. 10. 07:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Menj gyorbe az Audiba ott keresnek mindig palyakezdoket is es jo a fizu foleg ha beszelsz nemetet
2013. szept. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
az laza 300km...szoval nem a legjobb megoldas.
2013. szept. 10. 13:07
 5/10 anonim ***** válasza:

Itt kezdodnek a gondok magyarorszagon!!!!

Ekes peldaja

2013. szept. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
300km és? Több kutatás bizonyítja hogy a magyar diplomások legnagyobb problémája hogy nem elég rugalmasak. Még is mi bármi akadálya hogy Győrbe költözz és kivegyél egy albérletet ameddig ott dolgozol?
2013. szept. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lustasag es a magyar ontudat, hogy ha valtoztatni kell a lakhelyen mar nem tetszik... Nem gond a jelen esetben modnjuk egy mernok kezdo fizuja netto 250-300korul van es karacsonyi penz meg egyebek... Elorelepesrol mar nem is beszelek! De gondolom a kedves kerdezoi csak tanult valamit modnvan hogy ez jo pofa jo lehet vele keresni, de arrol mar nem tajekozodott hogy esetleg hova tud vele majd a kornyekbe elhelyezkedni...
2013. szept. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
tanacsot kertem, nem okoskodast egy rakas ostoba embertol. azert nem megyek gyorbe, mert minden hetvegere haza KELL jonnom, es nem vagyok rola meggyozodve hogy jo dontes havi 2400kmt utazni.szoval ha nemismered a helyzetet, addig ne okoskodj.
2013. szept. 10. 17:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg olyat kellett volna tanulni ami van helyben! De rohejes vagy mar azert is mert itt kersz segitseget olyan dologban ami az eleted egy idoszaka... Gratulalok hogy mennyire okos vagy!!
2013. szept. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

toled biztos hogy okosabb vagyok...gondolom tul vagy mar a 8altalanoson...

szovegertesed nulla...van a kozelben lehetoseg, csak gyakorlat nelkul nehez. de te ezt ugysem ertheted 60IQ-val.

2013. szept. 10. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!