Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » G4S-nél a pénzszállítók...

G4S-nél a pénzszállítók mennyit keresnek?

Figyelt kérdés
Érdekelne az is hogy milyen a munkabeosztás.

2013. szept. 19. 22:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mint egy mezei biztonsági ôr 500 Ft/óra!
2013. szept. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%

Dehogy 500ft/óra ez hülyeség. kva nagy felelősség terheli őket, illetve ezek az emberek képzettek, fegyveresek.

Nem órabérbe vannak hanem fix bérbe. Átlagosan 100-200nettóval.

2013. szept. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
esetleg hozzá tudna szólni olyan aki G4S-nél dolgozik jelenleg?
2013. szept. 21. 17:21
 4/16 anonim ***** válasza:
74%

# 2

Te ezt honnan veszed?Mert én G4S pénzszálítóval beszéltem és ô mondta... 500Ft/óra és a beosztás olyan hogy "így-úgy" ha éjszaka kell menni akkor éjszaka és nincs éjszakai pótlék!A képzettségrôl annyit hogy kell:

-érettségi

-c kat. jogosítvány

-sima vagyonôri

-sima fegyvervizsga (ahol a vizsgán az ember lô 1-2x és kész)


Ébredj fel ez itt Európa szíve Magyarország!!!Itthon nem fizetnek veszélyességi pótlékot mert megtehetik!

Lehet lepontozni,veszekedni meg mondani hogy nem így van de akkor is ez a magyar büdös valóság!

2013. szept. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az úgy durva...500ért a tescoba pakolgatják a kólákat.. Nekem BRINKS-es ismerősöm van, és ők fix bérbe vannak 30-40évesek keresnek úgy 300-350bruttót, és náluk folyamatosan vannak továbbképzések stb. Ez egy amerikai cég azért tartják a normákat..Itthon semmi értelme a kiképzéseknek,nem nagyon támadják a kocsikat.. Amikkel itthon rohangálnak azok amcsiból vannak és 10ből 8on golyónyomok...
2013. szept. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

# 5

Az durva???

Vannak olyan auchan áruházak ahol biztonsági őrök 380-ról kezdődik az órabér és fel tudod magad tronázni 420... a biztonsági őrködésbe a 500 Ft/ óra jónak számít itt Magyarországon!

2013. szept. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Csatlakoznák az utolsóhoz, egy kis kiegészítéssel. Itt Siófokon az átlag órabére egy biztonsági őrnek 350Ft, de nem ritka a 300Ft-sem. Aki megkeresi FEGYVERESEN a 400-at óránként, az már nagy királynak számít!
2013. szept. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

# 7

Az még durvább!:O

Én most találtam Budapest mellet 400 Ft/órás éjszakai őri melót, de már ez is jó meg csoda hogy találtam!

2013. szept. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
és mi a helyzet az InKal-al?
2013. okt. 1. 16:02
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Voltam felvételizni 1x az In-Kal-nál!

Objektumokba mint áruház,irodaház,stb 450-500 Ft/óra között fizet!

Rendezvényeken 600-620 között fizet óránként de az olyan hogy van Balatonon egy 14 napos rendezvény akkor 2 hétre levisznek egy balatoni szálasba amit adnak (ingyen) és 14 napot le kell húzni(persze vannak pihenők de 12 óránál nem több)


A felvételi az úgy zajlott hogy behívtak 11-órára felvételizni vagy 15 embert velem együtt én voltam kb. a 12-ik és sorra kerültem olyan délután 5-kor!

Nem mondom hogy nem volt már ki a tök.m mert nem erre készültem és már elég éhes is voltam!


Miután sorra kerül az ember, elbeszélgetés van egy nővel és a cég igazgatójával utána megint egy kis várakozás és el kell beszélgetni egy pszichológussal de előtte még egy pároldalas tesztet is ki kell tölteni!


Szóval keresik az elitet mintha valami 1000 Ft/órát fizetnének és mintha különb munkahelyeik lennének mint más biztonsági cégeknek mikor nem ugyan azok az áruházi őrzések 450-500/óráért mint máshol... de sajnos megtehetik a ilyen fajta rostát mert nagy a munkanélküliség és jelentkező mindig akad nem is kettő meg három!

2013. okt. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!