Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki talált már profession.h...

Valaki talált már profession.hu- n keresztül állást?

Figyelt kérdés

Úgy értem csak azon keresztül, ismerősök segítsége nélkül. Azért kérdezem, mert több állást pályáztam meg amit ott hirdettek meg, mindegyikre megfeleltem a leírt elvárások alapján, de még soha sehonnan nem kerestek meg.


25/N


2013. szept. 22. 01:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, kétszer is. Pénzügyi szektor. Mindig tömve van állásokkal az a része az oldalnak.


Nem tudom milyen munkát szeretnél, de ha olyat, amire túlkínálat van és még másik 100 ember is jelentkezhet, akkor sokszor már nem az elvárásoknak kell megfelelni, hanem azokat túl kell teljesíteni az esélyhez.

Nekem olyan munkám van, amit nem tud bárki elvégezni. Speciális képzettséget igényel és alacsony az ilyen képzettségűek száma, lehet ezért sikerült. Próbálj majd te is ilyen irányba elmenni hosszabb távon. Ne egy bármikor helyettesíthető csavar, hanem értékes alkatrész legyél a gépezetben :)

2013. szept. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A mostani munkámat a profession.hu -n találtam. Egy multinál, senkit nem ismertem ott, semmit nem tudtam a munkáról előtte.
2013. szept. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bár munkát nem kaptam, de hívtak interjúra onnan, igen.

A túlteljesítésről meg annyit, hogy nem igaz, sőt, sokszor az is baj.

Volt, hogy jelentkeztem egy munkára, és a fejvadász szerint azért nem hívtak, mert túl sok lettem volna oda, inkább felvettek diplomás minimálbérért egy pályakezdőt.

2013. szept. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen
2013. szept. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!