Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha nincs ismerősöm a postánál...

Ha nincs ismerősöm a postánál esélyem sincs bekerülni? Mint levélkihordó vagy a postás autó vezetője.

Figyelt kérdés
19 vagyok , van 1 érettségim nem tudom mihez kezdejek magammal , nem mentem továbbtanulni már bánom... Sehova se vesznek fel.
2013. szept. 25. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Postán van felvétel általában, pláne hogy mindenki menekül.... Nyilván nem ok nélkül megy el lassan mindenki, így gondold meg tényleg postára akarsz-e menni dolgozni....
2013. szept. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Figyelj Kérdező!


Ha tényleg nincs más lehetőség és az éhen halás fenyeget, akkor menj postásnak!

De gondold meg, mert húzós dolog ez, nem annyiból áll az egész, hogy bedobod a levelet és mész tovább...

Jatt kevés (főleg tartalékként) sok a szórólap, sok az ajánlott, ha valaki hiányzik (szabin van, betegség) vihetsz összevonást, értékesíteni kell orrba szájba, ha nem kötsz biztosítást megy a szankció+sorsjegyet is adjál el pár ezerért naponta.

Cafetéria 1 év után jár, addig meg ott a kezdő fizetés vagyis 98000 bruttó, ami pont arra elég, hogy ne dögölj éhen. Ez mellé még jön az állandó stressz és b**zogatás most már mindenért aztán legyél vidám és kedves. Ha meg elszámolod magad vagy rosszul fizetsz ki valamit odakint (ilyen is előfordulhat) akkor fizeted a hiányt.


Én már 5 éve tolom. Tudom nem sok, de bőven elég idő arra, hogy felforrjon az agyam, ha a sok hülyeségre gondolok...

2013. szept. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló remekül összefoglalta a mai magyar postát. Maximális stressz nulla megbecsülés, még inkább nulla fizetéssel.
2013. szept. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
milyen képzettséget igényel a kézbesitői munka?
2013. okt. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
8 általános + belső képzés. De nagyobb eséllyel indulsz, ha van érettségid.
2013. okt. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!