Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek is "sok" ez a...

Szerintetek is "sok" ez a jövedelem a mai világban egy 4tagú családnak?

Figyelt kérdés
Férjem nettó 100-11ezret kap,napi 8.5 óra,heti 5 nap meló.Ha suliban van akkor kevesebb,ha betegszabi miatt itthon van akkor is kevesebb. Én 52ezret kapok..Ez 2 csp és gyes. Sajnos van hitelünk amit törleszteni kell.,pontosan nem tudom. Szerettünk volna lakásfenttartási támogatást kérni de az önkormányzatos hölgy szerint magas a jövedelmünk,hitel senkit nem érdekel hogy mennyi és hogy van.Távfűtéses lakásban lakunk =magasabb a fűtés számla.Van egy kisebb(3/4 évnyi) hátralékunk közös költségben,ezt megbeszéltük bent hogy én 10,férjem 15öt fizet.(Nem tudtuk hogy lehet utalni is,én a terhesség alatt bemenni hozzájuk nem tudtam,ők meg csak max 5ig vannak nyitva.Férjem meg 6re ért volna csak oda.)Szerettünk volna a kerületi családsegitőből adósságrendezési könnyitést,javaslatot kérni,de ők is azt mondták,hogy nem ami lakásunk,nem segíthetünk, Én meg magam alatt vagyok,mert egyszerűen nem tudom miből fizessük a hátralékokat... Tudom van internet,tv ez az amaz... Ez együtt 5ezer ft.(digi)Butatelefonunk van,nem használjuk ki a modern kor vivmányait úgymond..S már teljjes káosz...Munkahelyéről eljönni nem tud,mert tanulmányi szerződés köti oda... Én még legalább másfél évig nem tudok elmenni dolgozni(féléves a kicsi).Jövő szept körül menne bölcsibe.. Bocsi hogy hosszú de olyan magam alatt vagyok..
2013. szept. 26. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kevés,a férjed probáljon hétvégén valami mellékállásba gondolkodni heti 5 nap meló mellé belefér.
2013. okt. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

S akkor a családi élet? Vagy pl mikor látogatjuk meg a nagymamát? Rokonokat?

Vagy mikor van velünk? A lányával,a fiával? Vagy mit találna és hol? Lehet hogy beleférne az 5 nap mellé... de valamikor el kell menni nagy bevásárolni is,meg pihenni se árt szerintem..

2013. okt. 2. 13:20
 3/4 anonim ***** válasza:
s mi a megoldás akkor szerinted? sok minden áldozattal jár az életben. Nem jut erre arra idő.Mi a fontosabb a pénz hogy megtudjatok élni,vagy hogy mennyi szabadidőtök van. Amúgy sok mellékkereseti lehetőség van, csak körül kell nézni.Ismerősöm párja 2 helyen nyomja plussz internetes munka így tulajdonképp 3 munkahely.Ott is van kicsi gyerek, sok más kiadás, keveset vannak együtt de mivel nincs segítségük sajnos nincs más választásuk, a megélhetés az első főleg ahol van egy kisgyerek, őt kell nézni.Tudod vannak férjek pl a katonák akik hónapokig külföldön szolgálnak a családjuk miatt, mégis kibírják.
2013. nov. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mi is néztünk másik állást a jelenlegi mellé.De mikor aludjon? Mert 6kor kel,reggeli,kávé készülődés,7kor keltjük a lányt,3/4 8-8ra megy oviba. Fél 5körül megyünk a lányért oviba. Utána meg vacsi,meg pancsi,meg játék a gyerköcökkel.. Meg pihi,most is majd elalszik...Mégis mikor menjen másik melóba? Hétvége az mégis a családé.... Internetes meló jól jönne,ha tudsz ajánlani valamit,megköszönöm.Persze nem ilyen küldj 600 ftot és küldöm a munkaajánlatot tipusút. Volt barátom távmunkában dolgozik de az is 8.5 óra, 3 hetes betanulás árán.(Ezt egy munkába járó ember hogy oldja meg?)
2013. nov. 28. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!