Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Euronics-ben mennyit lehet...

Euronics-ben mennyit lehet keresni?

Figyelt kérdés
Több hirdetésüket is láttam és mivel hirdetnek boltvezető helyettes és osztályvezető pozíciót is, ezért elgondolkodtam rajta, hogy beadom. De nem tudom milyen munkáltató. Van valakinek tapasztalata velük kapcsolatban?

2013. szept. 27. 19:45
 1/1 anonim válasza:
A multik közül a leghányadékabb hely! Még a tescoval is jobban jársz! Azzal nyugodtan számolj, hogy reggel 8 előtt ott kell legyél hiába fél 9 kor van a kezdés. Ebédszünet 1 óra jár papíron, amire kapsz 5 max 10 percet. A szerződésben 8 óra a meló, de lényegében reggel 8-tól este 6-ig 100%, hogy ott vagy, néha még fél 7-ig is. Egész december hónapban hétfőtől-szombatig reggel 8-tól este 6-7-ig meló, illetve vasárnap délelőtt. Ez megy 30 napon át jó esetben cirka 100.000 nettóért. Persze vannak jobb hónapok amikor a mozgó béred jobb, akkor kereshetsz 120 nettót is, de ha elosztod a ledolgozott napok meg órák számával, jobban jársz, ha elmész közhasznú munkásnak. A családot emellett a munka mellett szintén elfelejtheted, mert mire haza esel még tv-t nézni sem lesz kedved, csak aludni...
2013. nov. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!