Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Rossz pályát választottam...

Rossz pályát választottam hosszú távon?

Figyelt kérdés

Számvitelt meg pénzügyet tanultam. Nem fizikát, matematikát, vagy mérnöki tudományt.

Végül is nem értek semmi hasznoshoz.

27 éves vagyok.



2013. szept. 28. 00:12
 1/4 anonim ***** válasza:
34%

Nincs olyan hogy hosszú távon.

Évről évre változik a munkaerőpiaci kereslet, úgyhogy ami ma haszontalannak tűnik, pár év múlva keresett lesz.

2013. szept. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nem értesz semmihez? A számvitelhez csak értesz, ha már azt végeztél. Ilyen irányba kell elhelyezkedni. Most épp nem könnyű, mert elég telített a piac de nem is lehetetlen.
2013. szept. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Csak száz és ezerszámra keresik a könyvelőket.


Én a pénzügy-számvitel elvégzése után befektetésekkel foglalkozom. Pénzt termelek azoknak, akik rám (a cégre ahol dolgozom) bízzák a pénzüket. Ez, ahogy a könyvelés sem hasztalan.


Ha kitörne az apokalipszis, akkor a munkák 90%-a haszontalanná válna, de amiatt nem kell aggódnod.

2013. szept. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek.
2013. szept. 29. 03:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!