Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az emberek körülbelül hány...

Az emberek körülbelül hány százaléka talált munkát protekcióval?

Figyelt kérdés
2013. okt. 2. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha a környezetem nézem elég sok, és nem csak a bölcsész meg az eladó, hanem a mérnök és az orvos is. Igaz, neki lett volna, de kevés pénzért szopás és nagy felelősség.

Én is így találtam munkát.

2013. okt. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
pl én
2013. okt. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem szidkozódok, ilyen ez az ország.
2013. okt. 3. 05:07
 4/11 anonim ***** válasza:
csak azok találnak!
2013. okt. 3. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

50%


Én pl. protekcióval találtam munkát, a feleségem pedig annélkül!

2013. okt. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Kétszer protekció nélkül, egyszer protekcióval. De nem biztos hogy egészséges a rokonoknak egy munkahelyen dolgozni. Pláne hogy ebben az esetben a főnököm volt.
2013. okt. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Boven 50 felett van :) megkozeliti a 70%-ot is szerintem ha meg statisztikakat neztek azok ugy is a szaj iz szerint lettek faragva :)
2013. okt. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
A privát szférában kevésbé van protekciós állás. Ott ahol közpénzből fizetnek ,nagyobb eséllyel kaphatunk munkát.
2013. okt. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 solking válasza:
Az egész zenész pálya kapcsolatok kiépítésén, és jó viszonyokon alapul. Persze jól jön egy kis tehetség, és némi szorgalom is.
2013. okt. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

én még egyetlen munkát sem ismerősön keresztül találtam,és sehol nem volt ahol ne én dolgoztam volna meg a helyemért.

ha tudsz dolgozni,és érted is amit csinálsz,nincs is szükség segítségre.

de ezzel sincs semmi baj,ha nem ballasztnak tartják a be protezsáltat,hanem becsülettel végzi is a munkáját :)

2013. okt. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!