Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Próbaidő alatt felmondtam, de...

Próbaidő alatt felmondtam, de a volt munkáltató nem fizeti ki a bérem, ami 2 hétre jogosan megilletne, hová fordúlhatok? Mi a menete és a kereset beadása Munkaügyi Bírósághoz illetékköteles?

Figyelt kérdés
Akármikor hívom kinyomja a telefont és nem nem küldte meg a TB kiskönyvem sem.A kilépő papírom megkaptam csak azt nem.Még mielőtt kérdeznétek,be voltam e jelentve NAV nál megnéztem még mikor elkezdtem dolgozni és a szerint be voltam.Nem értem mért nem akarja kifizetni mikor azért csak dolgoztam nála.Szemét dolog.

2013. okt. 12. 09:55
 1/1 anonim ***** válasza:

A munkaügyi főfelügyelőséghez tudsz fordulni, lakhelyed szerint is fogsz találni:

[link]


Ők rövid úton lerendezik az ilyet egy olyan magas bírsággal, hogy nem fog hinni a szemének a munkaadód... Előtte javaslok egy sms-t, amiben kilátásba helyezed, hogy holnap ide és oda mész, ha nem veszi fel veled azonnal a kapcsolatot és nem rendezitek a tartozást.

2013. okt. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!