Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Angol középfokú állásinterjún...

Angol középfokú állásinterjún mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
úgy értem miket kérdeztek, miről kellett beszélni,illetve ha a good afernoon-nal köszönök az jó lesz (délutáni interjú lesz)?

2013. okt. 25. 17:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy angol középfokú állásinterjú?

Ha az interjú nyelve az angol lesz, akkor ott nem azt fogják nézni, hogy közép- vagy felsőfok, hanem, hogy tudsz-e folyékonyan beszélni.

Végig angolul lesz, vagy csak egy része?

Én voltam olyan interjún, hogy tesztelték a nyelvtudásomat, és a magyar beszélgetés után kérdezgettek olyan dolgokat angolul, hogy meséljek magamról, a családomról, hobbimról, egy sima alapfok.

De voltam olyanon is, hogy az interjúztató nem is tudott magyarul, és akkor végig angolul beszéltünk, angolul mondta el, hogy mi lenne a feladat, végig kellett mondanom az önéletrajzomat, belekérdezgetett a tanulmányaimba, munkatapasztalatomba, szóval a sulit, eddigi munkahelyeidet mindenképp nézd át angolul.

Jó a good afternoon.

2013. okt. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!