Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Volt már valakinek véletlenül...

Volt már valakinek véletlenül JÓ élménye, tapasztalata a Zepter munkával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2013. nov. 20. 10:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
persze... a vezetőségnek :)
2013. nov. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
hat ilyet nem sokat fogsz talalni, Magyarorszag talan legsz8rabb ugynokos-ertekesitos cegerol van szo, amelyik hiszekeny nyugdijasokat ver at iparszeruen tobb szazezer forintos edenykeszletekkel meg bioptron-lampakkal...
2013. nov. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
én is ettől tartottam, hogy csak a vezetőségnek...
2013. nov. 20. 11:10
 4/16 B. Marcsi ***** válasza:
22%
Elég sok emberrel találkozom a munkám során, olyanokkal is akik próbálkoztak a Zepternél, de pozitív véleményt egyet sem hallottam, sajnos. Viszont, ha olyan gondolatod van, hogy kezedbe veszed az életed fonalát és szabadon a Magad ura akarsz lenni, lehet hogy tudnék segíteni.
2013. nov. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát nagyon kevés ilyen van manapság, de ha valóban nem ügynökösködésről, házalásról van szó, akkor érdekelne a lehetőség!
2013. nov. 20. 13:20
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
B Marcsi mindjárt ajánl egy MLM-et vagy egy pilótajátékot. Ne hagyd, hogy elvakítson a szöveg, arra összpontosíts, hogy a cége által kínált terméket vagy szolgáltatást akkor is megvennéd-e a vásárlói (nem kedvezményes) áron, ha nem remélnél pénzt az együttműködésből... Ha ezen átmegy, gondold el, akkor is megéri-e csatlakoznod, ha hozzád soha senki nem fog csatlakozni. (Akármilyen ígéretekkel, és logikus magyarázatokkal szemben sem...) Ha így is megéri, akkor hajrá! Ezeket átgondolva sok kellemetlenségtől megkímélheted magad.
2013. nov. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod! na igen.. az mlm-el is tele van már... borzasztó, hogy ilyenekre kényszerülnek az emberek, normális becsületes munka hiányában....
2013. nov. 20. 14:49
 8/16 anonim ***** válasza:
84%

Az Amwayt fogja ajánlani, az egy másik kérdés, hogy a vezetőkön kívül kinek éri meg? Mert hiába az állítólagos magas minőség - amivel én nem szállnék szembe - de irreális áron adják a termékeket. És ugyan ügynökök százai bizonygatják, hogy mivel koncentrátum, így az ára nemhogy magas hanem kedvező, de mégis, egy átlag magyar nem keres annyit, hogy megvegye. Ekkor jön a 2. dobás, hogy de, bizony valaki a minőséget keresi. Na de aki drágán akár tusfürdőt venni, az nem feltétlenül MLM-től vesz. Ráadásul ha tényleg az lenne az üzlet, hogy eladjuk, miért nem ő adja el? Mert abból több pénz van, ha magad alá szervezel sok embert.

Ugyan mi okból ajánlgatna valaki vadidegeneknek "tökéletes" munkalehetőséget? Nem hinném, hogy sok Teréz anya lenne itt.

Ha el tudsz adni tularazott dolgokat és képes vagy emberek tucatjait magad alá szervezni, akkor talán sikeres lehetsz.

De az nem igazán álommunka, hogy drága cuccot tukmalva rohansz az emberek után, "álommunka, kiemelkedő lehetőség" hirdetéseket teszel a netre és a barátaid elkezdenek kerülni, mert nem akarnak termekbemutatókat. Se hallgatni, se tartani.

2013. nov. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
egyetértek... az álláskereső oldalakon számtalan ugyanaz a hirdetés csak más névvel.. elég kiábrándító, hogy foglalkoznak még ilyenekkel, miközben tudják jól (de egy idő után mindenképp rájönnek), hogy ez csak ámítás.. és teher a társadalomnak.. Ez a zepter is, amint meghallják az emberek, menekülnek.
2013. nov. 20. 15:08
 10/16 anonim ***** válasza:
15%

"borzasztó, hogy ilyenekre kényszerülnek az emberek, normális becsületes munka hiányában..."

Nos, én mérnökként, UK-ban megszerzett diplomával, diplomás nyelvtanár feleséggel nem kényszerülünk semmire. Mégis MLM-et választottunk megélhetésnek. Három gyerek mellett ez az ideális... Volt több vállalkozásunk is, de ennél becsületesebb vállalkozással még nem találkoztunk. Szerintem te mást értesz MLM alatt, mint mi..


Őszintén javaslom, hogy hallgass meg minden lehetőséget, biztosan lesz köztük egyszer olyan is, ami tetszik!


"Ráadásul ha tényleg az lenne az üzlet, hogy eladjuk, miért nem ő adja el? Mert abból több pénz van, ha magad alá szervezel sok embert. "


Érdemes frissíteni az információidat, ugyanis minden MLM-ben sokkal több pénz van abban, ha én adok el valamit, mintha valaki, akit én tanítottam be.


Ha meg úgy vesszük, sok ember magad alá szervezésével több pénz van, mint egy termék eladásával, de jóval több munka is, szóval ezzel mi a probléma?


"Ugyan mi okból ajánlgatna valaki vadidegeneknek "tökéletes" munkalehetőséget? Nem hinném, hogy sok Teréz anya lenne itt. "


Vajon miért ajánl neked bárki bármit? Miért ajánl neked a tv-ben a Centrum vitamint? Jószívűségből? Nyilván mindenki nyereséget akar. Viszont tartósan csak akkor jár jól a kínáló fél is, ha a megkínált fél is jól jár. Ezért ajánlják. A TVben személytelenül kínálnak, és konkrétan leszraják, ha nem vagy megelégedve. MLM-ben én a barátaimnak ajánlok, nem vadidegeneknek, nyilván érdekel, hogy elégedettek legyenek, és nyilván nem ajánlok olyat, amivel nem biztos, hogy elégedettek lesznek...


"De az nem igazán álommunka, hogy drága cuccot tukmalva rohansz az emberek után"

Valóban nem. De egy MLM hálózatépítő nem is ezt csinálja.


El kell dönteni, hogy alkalmazott leszel, vagy vállalkozó. Ha bármi miatt szeretnél beletanulni a vállalkozóságba, érdemes elgondolkozni az értékesítésen (pl zepter, vorwerk stb.), vagy a hálózatépítésen (Amway, FLP, NuSkin, Oriflame stb.) is.


Sok sikert!

2013. nov. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!