Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 700 ezer forintot mibe érdemes...

700 ezer forintot mibe érdemes fektetni?

Figyelt kérdés

nem baj ha van egy kis kockázata, de 1 év alatt szeretnék 1 milliót csinálni belőle befektetésekkel.

Tanácsok?



2013. nov. 20. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Belém.
2013. nov. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem probléma, és hogyan gondoltad mennyit hoz ez nekem? mi az üzleti terv?
2013. nov. 20. 17:21
 3/7 anonim ***** válasza:
10%
Tipszmiksz
2013. nov. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10%
piramisjátékba
2013. nov. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
arra lusta vagyok minden nap feladogatni szelvényeket, akkor már inkább netes sportfogadás.
2013. nov. 20. 17:32
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

Ehhez nagyjából 40% hozamot kéne elérned, az ilyen típusú befektetések akkora kockázattal járnak hogy csak minden huszadik embernek jön be, a maradék 19 általában az egész befektetett pénzt elveszti.


Náluk vannak 40%-al kecsegtető csomagok:

[link]

Régi nevükön Brokernet, de ismerősömnek nemcsak a 20% beígért hozamot nem sikerült elérniük, de még bukott is rajta 60%-ot annak ellenére hogy váltig állították hogy kockázatmentes a csomag. Lényegében csak olyanokat ismerek akik mind buktak ilyesmin, egyiküknek sem sikerült hozamot elérnie.

2013. nov. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 lcps ***** válasza:

Mennyi idő alatt akarsz 1 millát?

-Tudod nekem azt mondták, ne engedd el a lapát nyelét, ha azt akarod, hogy kész legyen a munka.

Vagyis tartsd felügyelet alatt a pénzt.

Dolgozz vele.

Ha jól csinálod elérheted a tervezett erednményt!

2013. nov. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!