Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy műszak hétfőtől péntekig...

Egy műszak hétfőtől péntekig 70. 000 ft-ért vagy műszakos gyári munka 95000-115000 ft-ért? Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
2013. dec. 27. 08:50
 1/6 anonim válasza:
A drágábbat.
2013. dec. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora pénzbeli eltérésnél a több műszakos munkát. Plusz ha nem tetszik, könnyebben tudsz állásinterjúra menni, mint ha reggel kilenctől délután fél hatig bent vagy valahol.
2013. dec. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Attól függ milyen élethelyzetben lennék. Ha nincs gyerek esetleg jól keres a férj/feleség v.nagymama pénzes és segít, akkor a kényelmesebb egy műszakost. Ha tud valaki vigyázni a gyerkőcre tehát fizikailag kivitelezhető és szükség van a több lóvéra, akkor természetesen a több műszakost. Én mindkettőben dolgoztam a fent leírtaktól függően.
2013. dec. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hány műszak a több műszak?

Kettő? Vagy kell éjjel is menni?

2013. dec. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az attól függ melyik gyárba tudnék menni.
2013. dec. 27. 12:40
 6/6 anonim válasza:
Szerintem ha úgy gondolod, hogy bírnád a több műszakost akkor próbáld meg, aztán ha mégse, akkor átmehetnél az egy műszakosba ha ilyet lehet csinálni. De az biztos, hogy én 3 műszakot tuti nem vállalnék jelenleg.
2014. febr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!