Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti honnan vásároltok öltönyt,...

Ti honnan vásároltok öltönyt, inget és kiegészítőket?

Figyelt kérdés

Online érdemes vásárolni? Külföldről esetleg Mo.-ról?

Igazából nem szeretek vásárolni járni.


24/F



2014. jan. 2. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Soha nem vennék meg olyan ruhát, amit előtte nem fogtam meg, vagy nem próbáltam fel.
2014. jan. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Szóval, elmegyek a ruhákat árusító üzletbe és végignézem a kínálatot, azután ha megtetszik valami, felpróbálom és ha jó, megveszem. Ha van rá pénzem.
2014. jan. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Öltönyt nem vesz az ember hanem ha már egyszer kell akkor varrat egyet.
2014. jan. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Öltönyt csak személyesen szabad. Mivel sokféle ember van, ezért sokféle öltöny is van. Vank aki kicsit pocakos, így zakóból is másmilyen kell neki, meg nadrágból is.

Varratni ma már nem érdemes, csak akkor, ha nagyon sok pénzedvan. 50-60 ezer körül érdemes szétnézni. mondjuk M and S vagy Mr.Sale. ilyen árban mindkettő jó öltönyöket kínál.

2014. jan. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

"Öltönyt nem vesz az ember hanem ha már egyszer kell akkor varrat egyet."


Igen, aki nem tudja a pénzét hova tenni vagy aki annyira torz alakkal rendelkezik, hogy még kicsit átalakítva se jó rá semmilyen előre gyártott öltöny (bár erősen kétlem, hogy ne lehetne bárkire megfelelő öltönyt alakítani a meglévő választékból).

Szóval ez egy ilyen elég hülye kijelentés volt, mert kb. az emberek 99%-ára nem igaz :D

2014. jan. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam az online vásárlásra, mert 8 napon belül vissza lehet küldeni indoklás nélkül. És a vételárat vissza kell, hogy fizessék.
2014. jan. 3. 14:45
 7/9 anonim ***** válasza:

"Azért gondoltam az online vásárlásra, mert 8 napon belül vissza lehet küldeni indoklás nélkül. És a vételárat vissza kell, hogy fizessék."


Igen, ez valóban előny, de a postaköltséget (visszaküldés) te fizeted, azt tudod? (vagy személyesen viszed vissza)

Ha tévét akarsz venni akkor ez nem rossz módszer valóban, de egy öltöny azért nem árt ha tökéletesen passzol hozzád. Még egy pólót csak-csak érdemes neten venni, na de öltönyt? Meg ugye egy-két apróbb módosítás szokott kelleni sok embernél, amit sok helyen ingyen vagy olcsón megcsinálnak ha náluk veszed. Ha neten rendeled akkor nem lesz baj, ha picit hosszabb a nadrág szára vagy ilyesmi? Vagy majd beviheted máshova megcsináltatni, méretedre igazíttatni... az jobb?


Én nem vagyok az online vásárlás ellen, magam is azt preferálom amikor csak lehet, de egy öltöny azért mégse az a dolog, amit pontosan ki tudnál választani netről.

Ha pedig a boltban veszed, ahol segítenek és pont olyat veszel ami a te méreted és illik hozzád akkor miért is akarnád 8 napon belül visszavinni? Nincs értelme, hiszen megnézed, kipróbálod ott a helyszínen, miért vinnéd vissza?

2014. jan. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, és te élvezed az oda-vissza küldözgetést? Mi a jó abban?
2014. jan. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

# 7/8


Én egyáltalán nem érzem azt, hogy élvezném.

Inkább azt mondanám, hogy én szeretnék megtudni "valamit",

aki visszaír Ő pedig segíteni szeretne.


Szerintem nagyobb esélyem van rá, hogy itt ennél a kérdésre kapok egy választ a kérdéseimre, mintha nyitnék egy új kérdést.



# 6/8


Azért gondoltam az online vásárlásra mert nagyobb a választék.

Mivel 90 km-es körzetemben van egy nagyobb város ahol talán ugyanezt a választékot találnám, ezért az utazásra költött pénz talán többször is kompenzálná postaköltséget ha esetleg vissza kellene küldeni. Eléggé átlagos testalkat vagyok, szerintem ezzel nem lenne gond.

2014. jan. 3. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!