Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi volt eddig a legjobb és a...

Mi volt eddig a legjobb és a legrosszabb munkád és melyik cégnél milyen végzettséggel hány évesen és mennyi fizetésért?

Figyelt kérdés

Légyszi nagyjából írjátok le a munka körülményeit is pl munkaidő, fizetés munkavégzés körülményei.


Köszi!


2009. nov. 30. 15:59
 1/2 anonim válasza:
100%
A legrosszabb az volt amikor élelmezésvezető lettem, 20 évesen teljesen tapasztalatlanul úgy, hogy nem volt aki betanítson, egy több milliós konyháért valamint egy kb 3 millió forintos árukészletért vállaltam felelősséget, a havi nettó 72 ezer forintomból amit kaptam... Reggel héttől dolgoztam kb délután négyig-ötig, de ez senkit nem érdekelt mert a heti 40 óra volt beírva. Na kb ennyi, habár most sem sokkal jobb a helyzetem...:S
2009. nov. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Legrosszabb: irodavezető voltam egy ingatlanirodában, ami egy kis garázs volt berendezve. Wc nem volt, a 10 percre lévő plázába, (de lehet h. 12) kellett mennem pisilni, víz egy kannából folyt egy vödörbe, a vödröt nekem kellett üríteni, és egy ici pici kagylóba így elmosogatni a többiek kávéscsészéjét, stb. A meló: rögzítsd fel 4-5 adatbázisban az 4-5 ingatlanos összes ingatlanát (egyenként is vagy 25 perc képekkel) képeket töltsd le a fotógépről, photshopban dolgozd fel méretre, szépre. Közben folyamatosan csörög a telefon, hisz te egy ingatlaniroda vagy, hogy mit akar megnézni, vegyük fel az ingatlanát. Közben be is jön az ügyfél, te veszed fel az ingatlanjai adatait. Te vagy a kasszás, közben meg a Rózsadombi főnököd ír, hogy menj el neki a plázába szörpöt venni, meg a Mauritiusi nyaralásának a képeit előhivatni, meg a nagyanyja szülinap ajándékát megvenni. Töltöd fel az adatokat, a többiek macerálnak, hogy az ő ingatlanát még miért nem töltötted fel, közben küldd körbe mindenki ingatlanát az összes partnernek szépen megszerkesztett levélben, de ha nem, lecsesznek. És takarítsd ki az irodát hetente, és menj kávéért és te vagy a kasszás is, a számlát is te írod, te utalsz... ja és nem volt fűtés se csak egy olajradiátor, de délig kabátban ültem. És mindenzt 80.000 ért csináltam. De a csúcs az volt, hogy volt egy bazi nagy rács az ajtón, és azt nekem minden nyitáskor záráskor le-föl tenni kellett, de én egy 45-50 kilós lány voltma, és fizikai képtelenség volt, de senkit nem hatott meg. Hát 3 hónapig bírtam, és felmondtam az utódom viszont 3 hétig, a nőnek ezért be kellett zárni az irodát. Ezt ma már nem csinálhatná meg velem senki, arra az ért jó volt. Jó munkám egy egyetemi tanárnőnél volt félállásban az asszisztense voltam, mindig kedves, udvarias volt, ha tudott adott jutalmat, ha egyik nap túlóráztam, másnap mondta: menjél el annyival előbb, stb. stb. csúcs jófej volt, De ilyen csak egy volt.

Most is épp egy kiherélésig való melóztatáson vagyok túl, felmontam erre meg vannak rám sértődve, mert kiálltam a kiállhatatlan terhek alól, épp dolgoznom kéne kezdeni, de én lázadok és még el sem indultam otthonról, és marha ideges vagyok rájuk :-)

Ha tudsz valami irodai melót, vagy marketingest (nem telesales) kérlek szólj. Köszi:-)

2009. dec. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!