Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mért jó egyeseknek hamis...

Mért jó egyeseknek hamis álláshirdetéseket feladni?

Figyelt kérdés
mostanság nagyon teret nyert ez.főként jól hangzó irodai munkát hirdetnek.írsz nekik elkérik a számod,neved hogy majd hívnak de soha nem hívnak.büntetni kéne az ilyet.persze 1-2 ilyen után rájön az ember hogy gyanús hogy semmit nem kérnek csak a számod.mire jó ez?
2014. febr. 4. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Irodai munka (értesítés,másra rásózni minden szemetet,zetper,orvosi készülékek,top shopos szarságok....biztosítások,befektetések aranyba..bla bla sorolhatnám reggelig)..és ezt feladják 5475474 verzióban,kerüld el az apród,express..ésatöbbi szar oldalakat!mert csak a szemét dől!
2014. febr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen helyre ha behívnak, több nagy darab fickóval kellene odamenni és elintézni hogy ne legyen kedvük több ilyen hirdetést feladni! Mindaddig csinálni fogják, amíg lesz ember akit be tudnak ezzel hülyíteni. Mindenkinek nagyon komolyan kellene venni, hogy ezek a fajta munkák sosem fognak egy fillért sem fizetni és még csak be sem jelentenek. Felesleges rájuk jelentkezni!!!
2014. febr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
de fogalmam nincs milyen munka lenne ez mivel nem hívtak soha fel.elkérik a számom de soha nem hívtak fel.csak hirdetnek a neten tovább.arra lettem volna kíváncsi hogy miért jó ez nekik.
2014. febr. 4. 21:24
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ilyen mail címekről hirdetnek:

irodaimunka123@gmail.com

recepciosmelo@freemail.hu

Meg amikor magán nevekkel hirdetnek. Nem hiszem el, ha valakinek cége van, akkor mindenféle f.os freemailes, citromailes, gmailes stb emailcímről fog állást hirdetni.

2014. febr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Solitude ***** válasza:
84%

Mert adathalászok. Mindent amit beleírsz az önéletrajzodba, szépen felhasználják. Amikor még én is jelentkeztem ilyenekre, volt hogy heti szinten kerestek telefonon biztosítást értékesítő ügynökök, lábborotvát értékesítő csaj, aloe verás akárki...

Gyakorlatilag ellopják az adataidat! Ki tudja, lehet hogy még a fotót is felhasználják valahol.

2014. febr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Van, aki adatokat gyűjt (telefonszámokat, személyes adatokat), van, aki annyira fantáziátlan, hogy nem tudja a saját önéletrajzát megírni, így "CV-t gyűjt", aztán a szerinte legjobbat lemásolja... És van, aki csak szórakozik, mert unatkozik és hülye.
2014. febr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Pontosan Solitude jól írja,marketingelés céljából eladják,ahol hideg hívásként megkeresnek különböző biztosításokra,és hitelt akarnak rádsózni......ez ma az ország!undorító
2014. febr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
tőlem csak számot és nevet kértek.köszi a válaszokat.hát ha ez kisegíti őket akkor legyenek boldogok a telefonszámommal.de nem próbáltak meg rámsózni semmit.nem is lenne értelme egyből lerakom ha ilyen hív.
2014. febr. 4. 21:57
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
meg aza poén,mikor telefonon hívnak,közbe azt várnád valamelyik munkáltató..na persze,egyből azzal kedzik,hogy telefonbeszélgetését rögzítjük és 3évig megőrizzük...én akkor szoktam kinyomni a p-csába...de hála égnek ,már egy éve nem hívogat senki,mivel netes állásra sem küldök semmit,rájöttem,hogy hülyeség neten munkát keresni.
2014. febr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
máshol sem könnyebb.beküldöm az önéletrajzomat semmi...látom kiírva táblán üzlet előtt munkaerőt keresnek.bemegyek kérnek önéletrajzot.másnap viszem azt mondják csak nőt vesznek fel...siralmas a helyzet hogy bármit megtehetnek szerencsétlen álláskeresők rovására.
2014. febr. 4. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!