Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt pénzszállító? Lenne...

Van itt pénzszállító? Lenne néhány kérdésem

Figyelt kérdés

- Melyik cégnél dolgozik és milyen fizuval(nettó) milyen műszakban?

- Milyen feltételei voltak hogy ő bekerülhessen ?

- Ajánlja ezt a szakmát, biztonságos ez ?


Testőr/biztonsági őr tanfolyamot végeztem de gondolkodnék ezen is, ha ez többet fizet.


2014. febr. 13. 00:48
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Én 2,5 évig dolgoztam a G4S.nél vidéki kirendeltségen.

Nagyon nagy a népvándorlás,nem becsülik meg a kollégákat kellő képpen. Ez a munka annak jó akinek se kutyája,se macskája. Említettem,hogy legtöbbször emberhiány van..ezálltal sok az óraszám (240- akár 290is ).

Nekünk se volt öröm,hogy sokszor úgy fogadtak a partnerek,hogy néz már megint láttunk új kollégát köztetek..

Mostmár kötelező a 'C' kategóriás jogosítvány,fegyver ismereti vizsga,és persze a személy és vagyonőri.

Ami a biztonságot illeti,a híradásokat te is látod..a támadások szerencsére mondhatjuk ,hogy 0ra redukálódtak. Utóbbi dolgok is mind sikkasztások voltak.

De persze az ördög nem alszik,csak figyelsz és mondjuk egy 14-15 órás szoli után hulla az ember.

Aki szeret emberekkel dolgozni annak jó,ezt a szakmát nagyon jól meg lehetne szervezni..de jelenleg nem ez van..

ui: a fizetés 240 órára 130k. kb.

Bármilyen további kérdésre szívesen válaszolok. (bizonyos kereteken belül)

2014. aug. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!