Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akinek nincs munkája és...

Akinek nincs munkája és pályakezdő is egyben az nem kaphat munkanélküli segélyt, de semmi pénze, azzal mi lesz? Hajléktalanság és nyomor?

Figyelt kérdés
Nem dolgozik, nem azért mert nem keres munkát, hanem mert nem hívják be interjúra, és segélyt se kap az miből él? Hajléktalan lesz és kész vége? Ez Magyarország?
2014. febr. 13. 23:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Azért az nagyon ritka. A legtöbb embert eltartják a szülei, amíg nem sikerül anyagilag függetlenednie.
2014. febr. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

Jelentkezik a munkaügyi központban és kiközvetitik kutyaszart lapátolni közmunkaprogrmaban.

És igen, Magyarország jobban teljesit!!!

2014. febr. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
Foglalkoztatást helyettesítő támogatást (fht, havi 22800 Ft) kérhetsz az önkormányzatnál.
2014. febr. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem minden pályakezdő szülőkkel él szóval hajléktalan biztos nem lesz


am én amikor végeztem a sulival akkor elmentem a pályakezdő munkanélküli irodába ,hogy mondom na ők talán tudnak segíteni beültünk a szobába első mondatok : ők nem fizetik a TB-t ,pénzt nem adnak ,munkát nem keresnek/ajánlanak nekem ők regisztrálnak ,hogy munkanélküli vagyok és annyi

kaptam volna egy kis könyvet amibe pecsétet + aláírást kellet kérnem ahol voltam munkát keresni ,mert ugye magamnak kerestem a munkán + ők kikötötték ,hogy nekem havi 5 munkahelyet fel kell keresnem és be kell pecsételtetnem abba a könyvbe

amikor ezeket elmondták felálltam és kimentem mondom eddig is ezt csináltam csak akkor nem kellet mutogatni hogy látod látod én megyek munkát keresni ,de nem találok

hát igen ez Magyarország

2014. febr. 14. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Pályakezdő pár hónapja még tanult akkor sem volt pénze és nem volt hajléktalan.
2014. febr. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%

21 évig etettek, lakhatást biztosítottak a szüleid, feltehetőleg nem fognak belehalni még 1-2 évbe.


Menj közmunkára, azzal a néhány tíz ezerrel is ki vagy segítve amíg nem lesz valami jobb.

2014. febr. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
61%

Foglalkoztatást helyettesítő támogatást (22.800 Ft) csak akkor igényelhetsz, ha legalább 1 évig regisztrált álláskereső vagy. Ez a pénz is nagyon kevés, de nagyon keserves az ezt megelőző 1 év, amikor egész nap csak állásokat nézel, elküldöd a CV-d és még csak válaszra sem méltatnak.

Én lakhatásügyileg erre az időszakra már leváltam a szüleimről, így javarészt a párom tartott el, de a szüleimtől is nagyon sok segítséget kaptam. Így legalább csak lelkileg lett nyomor az életem.

2014. febr. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%

"És igen, Magyarország jobban teljesit!!!"


Jah. Szerintem is legalább havi 200 ezer nettót kellene fizetni mindenkinek az otthonülésért, amíg nem talál munkát!

Biztos igyekezne elhelyezkedni .. :)

2014. febr. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%

10:45


Jutna is, ha az országunk vezetői nem sikkasztanának el 900 milliókat évente fejenként a közpénzből.

2014. febr. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
21%

Honnan jön a 900?

Én 240-et hallottam az MSZP 2. emberétől.

2014. febr. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!